بحث دموکراتیک: هرج و مرج حاکم به عنوان مسابقه فریاد می شکند در کارولینای جنوبی

کارولینای جنوبی ریاست جمهوری دموکراتیک بحث سرعت تفویض به یک پاره پاره معلمان و دانش آموزان و جیغ بازی چهارشنبه شب — همه نامزدها با عصبانیت صحبت کردن بیش از هر یک از دیگر به عنوان CBS مدیران درمانده به نظر می رسید برای انجام هر چیزی در مورد آن.

ایسنا مدیران گیل پادشاه و نورا o’donnell تلاش برای نگه داشتن موهای وز هفت نامزد ریاست جمهوری در خط به عنوان آنها با عجله به حمله برنی ساندرز که آنها در حال حاضر متوجه است که در یک توقف مارس به نامزدی.

در یک نقطه همه نامزدها به طور افراطی زدن دست خود را و فریاد بیش از هر یک از دیگر قبل از سابق veep جو بایدن متنبه خود را در مرحله ادب.

“من حدس می زنم تنها راه برای انجام این پرش در و صحبت دو بار به عنوان طولانی به عنوان شما باید” بایدن گفت: به South Bend-شهردار پیت Buttigieg رفت و در یک خطبه در مورد چگونه ساندرز هزینه دموکرات مجلس اکثریت یک آمار بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط بلومبرگ انتخاباتی.

نمایش آتش از او در بسیاری از بحث بایدن به ضرب گلوله به عقب زمانی که Buttigieg و دیگر نامزدها سعی در قطع او پس از شاه است به طور خاص به نام او به صحبت می کنند.

“شما صحبت بیش از وقت خود را, بنابراین من قصد دارم به بحث” سابق veep نعره میکشید در بقیه شلوغ زمینه به سلامتی از جمعیت است.

بایدن در یک مبارزه برای زندگی خود را در کارولینای جنوبی جلوتر از شنبه اولیه با سندرز و میلیاردر تام Steyer بلع سرب خود را با رای دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>