بحث دموکراتیک برندگان و بازندگان: چگونه بلومبرگ از حضور کمک برنی ساندرز

شلیک اولین پاسخ به سوالات بعد!

2020 دموکرات سناتور برنی ساندرز در برابر رگبار گلوله از حملات — برخی از پژمرده — سهشنبه شب از شش رقیب که نصب آخرین بهترین تلاش برای کند کردن حرکت خود را به عنوان کارولینای جنوبی اولیه گفت: پس از بحث و متخصص مونیکا کلاین.

بقیه مسابقه باقی مانده در شار با تشکر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار اواخر ورود به مسابقه و هزینه های بزرگ است که در نهایت با توجه ماساچوست ایالت الیزابت وارن فویل او نیاز به تعریف کمپین خود را به رای دهندگان کلاین اضافه شده است.

“برنی بود به ضرب و شتم در این مرحله و هیچ یک فرود واقعی ماندگار پانچ را به کارولینای جنوبی” گفت: پس از بحث و متخصص مونیکا کلاین در مورد هرج و مرج فروم در چارلستون کارولینای جنوبی است. “بدون بلومبرگ در مرحله برنی دریافت کرده اند که فشار از همه حملات.

او افزود: “آنها تا به حال یک دوم هدف به شلیک کنید که کمک عایق برنی.”

در اینجا چگونه او قرار گرفت اجرای.

مایکل بلومبرگ: شهردار سابق ثابت کرد یک و نیم میلیارد دلار نمی تواند خرید شما یک شخصیت. او انجام کمی بهتر از او در فاجعه آخرین مناظره, اما این کافی نیست به عنوان او با چکش دوباره در توقف و frisk و نظرات خود را در مورد زنان است.

فلش پایین:

Michael Bloomberg
خبرگزاری گتی ایماژ

پیت Buttigieg: او rankled ساندرز در کوبا و تحویل دیگری صالح عملکرد است که ارائه جزئیات در مورد چگونه او می خواهم در واقع کشور اجرا شود. او نمی خواهد از دست دادن حامیان اما او نمی مرحله تسلط یا نه.

Arrow: وری

الیزابت وارن: او را نگه داشته و حمله به بلومبرگ — و نگه داشته به ثمر رساند. به علاوه او عاقلانه متفاوت خودش را از ساندرز بدون حمله خود را به اشتراک گذاشته پیشرو پلت فرم.

کلید: تا

برنی ساندرز: او ماند حمله علیه بلومبرگ بسیار زیاد ثروت و در برابر یورش حمله از همه طرف — امتناع از مخالفان خود را به بد گویی کردن-پانچ آنها نیاز به سرعت حرکت خود را.

کلید: تا

جو بایدن: خود را کمی بهبود عملکرد ارائه نخواهد شد حرکت مبارزات انتخاباتی خود به شدت نیاز دارد. و پر پیچ و تحویل در کم و به راحتی دموکراتیک رای دهندگان در مورد چگونه او می خواهم کرایه بر روی صحنه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

فلش پایین:

Ctq: با استعداد مناظره, Klobuchar تحویل دوباره — از جمله قوی لحظه coronavirus به عنوان او می خواست رای دهندگان به بررسی CDC سایت به جای دیدار خود در مبارزات انتخاباتی سایت.

کلید: تا

Tom Steyer Amy Klobuchar
خبرگزاری گتی ایماژ

تام Steyer: جالب ترین چیزی که در مورد عملکرد خود او بود جامه فلانل یا پشمی کراوات. او نیاز به جلوگیری از هدر رفتن فضا در بحث مرحله و سرمایه گذاری پول نقد خود را در پایین-رای دموکرات ها که در واقع می تواند برنده.

فلش پایین:

کلاین مترقی سیاسی استراتژیست و موسس شریک در سنکا استراتژی که در آن او کار می کرد با مشتریان از جمله دولت سنسور. جسیکا راموس و جولیا Salazar, Queens منطقه وکیل نامزد تیفانی Cabán و کار خانواده ، قبل از تاسیس سنکا استراتژی کلاین صرف سه سال به عنوان معاون مطبوعاتی وزیر به شهردار, بیل د Blasio.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de