دموکرات ها از ترس تکرار از انجمن هرج و مرج به عنوان نوادا رای گیری آغاز می شود

دموکرات ها در حال نیروبخش برای آشوب در انتخابات در نوادا – با رای اولیه برای ریاست جمهوری قفقاز هنوز در حال پردازش و برخی از داوطلبان هنوز هم در تاریکی در مورد این تکنولوژی استفاده خواهد شد و به چوب خط حساب کردن نتایج.

تقریبا 75,000 مردم بازیگران اولیه رای گیری پیش از روز رای گیری اولین مسابقه در یک وضعیت که در آن سفیده را تشکیل می دهند کمتر از نیمی از جمعیت.

هزاران نفر دیگر در حال انتظار برای رسیدن در حدود 250 انجمن سایت های رای گیری آغاز و در ظهر به وقت محلی (3 p. m. EST) در نقره دولت پیچیده انجمن سیستم.

رای دهندگان را با پر کردن یک اولویت کارت با انتخاب اول خود را برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد در میان هفت نامزد ریاست جمهوری در انتخابات. شهردار سابق مایک بلومبرگ – که شده از انگلیسی توسط رقبای خود را در یک فاجعه بحث اولین جمعه – که در میان نامزدها.

اما اگر یک رای دهندگان انتخاب اول دریافت نمی کند 15 درصد حمایت از همکار حزبی را برانگیخت در این حوزه — رسیدن به آنچه که دولت خواستار “زنده ماندن آستانه” — رای دهندگان می تواند پرتاب خود را در حمایت از نامزد دیگری تا زمانی که تنها کسانی که با 15 درصد حمایت و یا بیشتر باقی می ماند.

این فرایند شبیه به یک مورد استفاده در آیووا Feb. 3 که محلول به آشفتگی زمانی که یک glitchy جدید نرم افزار توسعه یافته برای کمک به شمارش آرا موفق به تابع.

اما نوادا منحصر به فرد در اوایل رای قوانین اضافه کردن سطح دیگری از عارضه پیشرو دموکراتیک ملی رئیس کمیته تام پرز به هشدار می دهند در اوایل این هفته که نتایج ممکن است روز به شمارش.

نوادا رها شده و قصد دارد با استفاده از آیووا برنامه و بنیاد با هم یک سیستم جدید است که با استفاده از iPads ها از قبل لود شده با یک ابزار جدید برای شمارش آرا و ترکیب اولیه-مجموع رای. حزب عدالت و اصرار داشت که حوزه داوطلبان شده بود به طور کامل آموزش داده است.

اما در اواخر جمعه شب برخی از داوطلبان گفت: آنها هنوز هم تا به حال بدست نمی دست در عمل با iPads و نگران بودند که تعداد زیادی از برنامه به طور بالقوه قابل دوام نامزدها می تواند منجر به یک دیوانه وار بعد از ظهر.

“این هرج و مرج با دو” نامزدها در انتخابات بروس Huyghue یک لاس وگاس حوزه صندلی گفت: Politico. “این می تواند یک باغ وحش با پنج یا شش.”

یک امرسون نظرسنجی جمعه منتشر شد نشان داد ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز با 30 درصد آرا سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg با 17 درصد سابق آمریکا با 16 درصد دیابت الیزابت وارن با 12 درصد و سناتور. ctq با 11 درصد است. تام Steyer و تشکر. Tulsi Gabbard نیز در نوادا رای گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de