دموکرات ها می خواهند به رها کردن جو بایدن برای اندرو کومو می یابد نظرسنجی

اکثریت دموکرات ها می خواهند به معرفی نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برای رئیس جمهور به جای جو بایدن با توجه به نتایج نظرسنجی مشترک منحصرا با ارسال.

ملی نظرسنجی در بر داشت 56 درصد از دموکرات ها ترجیح می دهند کومو با 44 درصد مایل به چوب با presumptive نامزد بایدن — 12-نقطه حاشیه خوبی در خارج از 4.8 درصد خطا به صورت دموکراتیک نمونه.

اسپانیایی رای دهندگان جوان, مردم, زنان و خود شناسایی لیبرال هستند به احتمال زیاد به نفع آزادسازی معاون سابق رئیس جمهور برای کومو.

نظرسنجی انجام مارس 3-6 راه اندازی شد توسط محافظه کار طرفدار-بازار باشگاه برای رشد است که به طور کلی پشتیبانی از نامزدهای جمهوری خواه.

کومو رد ماه گذشته که او می خواست برای رئيس جمهور اجرا شود اما برخی از دموکرات ها هنوز هم در حال تقاضاهای مصرانه برای یک جایگزین برای بایدن که پژمرده از نمایش عمومی در طول شیوع کروناویروس که بالا کومو روزانه در کنفرانس های مطبوعاتی.

باشگاه برای رشد معاون ارتباطات و جو Kildea گفت: پست که نتایج برجسته بایدن ضعف به عنوان یک نامزد.

“با هر رویداد خبری مهم دموکرات درک بیشتر و بیشتر چقدر بد از یک نامزد جو بایدن است و دموکرات ها در حال حاضر ترجیح می دهند کومو است فقط یکی دیگر از مثال” Kildea گفت.

این نظرسنجی انجام شد آنلاین در میان یک نمونه نماینده از 1000 نفر توسط WPAi یکی از بالا-سه رای گیری شرکت های استفاده شده توسط خواهان.

ارگاسم, Allen, رئیس تحقیقات افسر WPAi گفت: ارسال این شرکت با استفاده از تجاری مخاطب پانل های همسان به رای دهندگان فایل های. نظر سنجی نمونه گیری انجام شد و به عنوان نماینده نژادهای مختلف جغرافیایی مکان و جنس و سطح تحصيلات و سن او گفت:.

پاسخ دهندگان خواسته شد: “بر اساس آنچه شما امروز می دانیم آیا شما موافق یا مخالف که دموکرات ها باید معرفی فرماندار اندرو کومو برای رئیس جمهور به جای جو بایدن?”

وجود دارد 361 دموکراتیک پاسخ دهندگان 349 پاسخ دهندگان جمهوری خواه و 262 مستقل.

در میان مردم از هر حزب — از جمله مستقل — که رای برای حزب دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 در صد طرفدار کومو افزایش به 57 درصد است.

از کسانی که رای دادند برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 53 درصد می خواستم دموکرات ها برای حفظ بایدن.

کومو نیز با حمایت هسته دموکراتیک حوزه. در میان رای دهندگان سیاه — که کمک کرد بایدن شکست دموکراتیک اولیه رقیب سناتور. برنی ساندرز — 55 درصد مورد علاقه Cuomo, فقط با 45 درصد مایل به نگه داشتن بایدن.

در میان رای دهندگان سنی 25-34 از هر اولویت برای کومو آمار 67 درصد است. پنجاه و هفت درصد از تمام زنان و 58 درصد از رای دهندگان اسپانیایی ترجیح کومو.

در میان سفید پوستان و مردم با دانشگاه و دانشکده تحصیلات تکمیلی درجه وجود دارد نزدیک-حتی تقسیم در اولویت است.

نتایج ساخت یافته های یک راسموسن گزارش نظرسنجی انجام شده مارس 2-5 که 46 درصد از رای دهندگان دموکرات ترجیح بایدن و 45 درصد می خواستم کومو.

نتایج نظرسنجی مشترک با پست همچنین دارای تایید و یا رد چگونه بایدن و کومو در حال دست زدن به شیوع کروناویروس. برای Cuomo, 54 درصد از پاسخ دهندگان تایید شده و 20 درصد از سایتهای کار خود را. برای بایدن 32 درصد تایید 35 درصد مخالف و 34 درصد مطمئن بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>