فرانک Ntilikina مسیر رو به جلو چهره آشنا موانع.

آینده بهترین خود را به ثمر رساند تلاش در بیش از شش هفته 21 ساله فرانسوی می تواند در کنار پنج شنبه در هوستون با درد کشاله ران. Ntilikina که ذکر شده است به عنوان سوال برانگیز پس از به ثمر 14 امتیاز در روز جمعه از دست دادن به پیسرز از دست رفته و بازگشت به عقب بازی در سال 2020 در دو نوبت جداگانه به دلیل بارها تکرار آسیب دیدگی و از دست رفته 32 از نهایی 34 بازی فصل گذشته به دلیل همان بیماری.

“من مطمئن هستم که او واقعا امروز هر چیزی که تنظیم آن را” مربی موقت مایک میلر گفت: به دنبال یکشنبه تمرین. “او فقط احساس آن را کمی. … ما فقط باید برای دیدن چگونه او احساس می کند.”

نقطه شروع گارد Elfrid Payton (درد سمت راست مچ پا) نیز ذکر شده به عنوان سوال برانگیز پس از از دست رفته این تیم در اولین بازی از همه ستاره آخر هفته.

نه باید کت و شلوار دنیس اسمیت جونیور خواهد بود در خط سوم خود را شروع خود را dreadful فصل سوم. آن بود که در طول امیدوار کننده دو فصل اول — از جمله یک تازه کار کمپین است که در آن LeBron James برچسب سابق نهم کلی انتخاب یک “الماس در خشن” — اسمیت آغاز شده 119 122 بازی.

Dennis Smith Jr.
دنیس اسمیت جونیورAP

“این قطعا یک تنظیم” اسمیت گفت. “من شروع این بازی و پس از آن وجود دارد برخی از بازی ها که من بازی نمی, پس از آن عجیب و غریب اما چیزی که در حال حاضر فکر و استقبال از این وضعیت است.

“من هنوز اعتماد به نفس در بازی. هر زمان که من از وجود من نیاز به استفاده از این فرصت و بیشتر از آن را. من نمی توانم تمرکز بر گذشته و یا واقعا چه چیزی قراره اتفاق می افتد پایین جاده. من فقط نیاز به استفاده از لحظه ای است.”

لحظات شده اند ،

یک مایل آسیب و بازگشت به خانه خود را به سوگواری پدر و مرگ را ترک کرده اند اسمیت غیر فعال برای 20 بازی. وجود دارد نیز می دهد که تا سال 2018 همه Rookie دوم انتخاب تیم بازی نمی کند و در همه جدید ترین توهین آینده Jan. 26. در نیکز’ دو مسابقه قبل از همه ستاره بازی 22-سال-بازی تک-رقمی دقیقه است.
پس از به طور متوسط حداقل 28 دقیقه در هر یک از دو فصل اول اسمیت است به طور متوسط فقط 15.5 دقیقه در این فصل در حالی که ارسال یک حرفه ای-بدترین 5.1 امتیاز 2.9 کمک و 33.5 درصد عکسبرداری از میدان. پس از ورود به عنوان ملموس ترین جایزه Kristaps Porzingis تجارت اسمیت به طور متوسط 14.7 امتیاز 5.4 کمک و 41.3 درصد تیراندازی در 21 بازی با نیکس در فصل گذشته.

به مبارزات خود نصب شده در این فصل اسمیت اغلب به عقب نگاه کرد برای پیدا کردن آنچه اشتباه رفته بود.

“من در حالی که به دلیل چیزهایی که اتفاق می افتد و افکار خود را می تواند وحشی گاهی اوقات و در هر کجا که اسمیت گفت:. “من در آن نگاه کنید مثل من انجام داده ام این است که در برابر هر کس در یک سطح بالا. در حال حاضر من به آن نگاه خواهم فقط در حال حاضر است. وجود دارد بدون شک در ذهن من اگر من تعلق دارند در این لیگ و یا اگر من می توانید بازی در این لیگ است. که حتی یک سوال برای من است.”

قبل از بازی روز جمعه او صرف نیم ساعت صحبت کردن با پدرش دنیس اسمیت Sr. که با تاکید بر نیاز به محدود چشم انداز خود را به 48 دقیقه و 94 ، Smith دنبال کرد و با کمک شش و دو دزد و یک گردش در دقیقه 16.

“او واقعا دلیل من خیلی مشتاق این حال فکر همه چیز … فقط قفل بودن در لحظه” اسمیت گفت. “من نمی توانم ساکن در گذشته این که آیا آن را خوب یا بد است. من نمی توانم کنترل آینده است. هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.

“[من] 22 سال است. زندگی من فوق العاده است. من میخوام در حفظ و گفت: این مورد در حال حاضر. من میخوام یک بازی در یک زمان و تمرکز بر روی این بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de