دئوتای وایلدر در مقابل تایسون خشم: چرا هیچ چهره

لاس وگاس — وجود دارد هیچ سنتی رو کردن در پایان روز جمعه وزن در شنبه WBC سنگین وزن مسابقات قهرمانی مسابقه برگشت بین قهرمان دئوتای وایلدر و تایسون خشم. نوادا ورزشی کمیسیون تصمیم گرفت در برابر آن را پس از دو جنگنده رد و بدل shoves و کلامی طعنه طی روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی در MGM بزرگ باغ آرنا.

باب بنت مدیر اجرایی کمیسیون nixed صورت-off برای جلوگیری از این نوع مشکل است که بسیار پیش بینی pay-per-view کشمکش در معرض خطر است.

“آنچه در مورد طرفداران که خریداری بلیط خود را خریداری بلیط هواپیمایی باید رزرو هتل و صرف مقدار قابل توجهی از پول را به دیدن این جهانی مبارزه؟” بنت گفت: پست در روز جمعه. “این کمیسیون را به خوبی قضاوت و نگاه کردن برای ایمنی از مبارزان ایمنی عمومی و ایمنی از طرفداران.”

پس از خشم وزن در یک سنگین 273 پوند و وایلدر در 231 دو رزمندگان بود حدود 12 فوت جدا از یکدیگر و شروع jawing در مورد آنچه در حال اتفاق شنبه شب. وجود دارد هیچ حادثه.

شما نمی توانید سرزنش بنت برای اینکه مراقب باشید. او دیده است کنفرانس های مطبوعاتی و وزن قابل فهم برای بوکس و MMA تبدیل به melees قبل از. آنچه که او را دیدم در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه بود به اندازه کافی برای جلوگیری از مشکل بیشتر است. به نام او هر دو اردوگاه در روز پنج شنبه و به آنها اطلاع داد او nixing صورت-در این وزن در.

“ما در حال رفتن به نگاه کردن به این رویداد بنابراین ما می توانیم این را به خط پایان گفت:” بنت سابق دریایی و مامور اف بی آی. “ما می خواهیم به طور فعال به جای واکنشی است. چه اتفاقی می افتد اگر کسی تاب مچ پا رنج می برد و یا یک برش ؟ ما نمی خواهیم تاخیر در این مبارزه است.”

داشتن یک چهره نباید مهم است. هوای گرم و ارز در یکشنبه کردم مقدار زیادی از بازی در تلویزیون و رسانه های اجتماعی. یکی دیگر از چهره-به-چهره عکس به سختی خواهد اضافه کردن به اعتیاد به مواد مخدره. حدود 6000 بیشتر خشم طرفداران بسته بندی شده در وزن.

“این کمیسیون از انجام کار خود” بنت گفت. “این چیزی است که ما پرداخت می شود به انجام.”

بنت گفت که او مطمئن است قضات و داور اختصاص داده شده به مبارزه انجام خواهد شد معتبر است. آنها در میان بهترین در کسب و کار. قضات خواهد بود: Glenn فلدمن از کانکتیکات; دیو Moretti از نوادا و استیو Weisfeld از نیوجرسی. داور خواهد بود Kenny Bayless.

به انگلیسی خشم تا به حال هیچ مشکلی با سه آمریکایی قضات است.

“من راهپیمایی سفارشات است که به بهترین مقامات برای هر مبارزه” بنت گفت. “من اهمیتی نمی دهند که در آن آنها می آیند از. فقط من بهترین مقامات و این چیزی است که ما سعی به انجام این کار.”

قضات در مبارزه بودند Alejandro Rochin از مکزیک که آن را دیدم 115-111 برای وایلدر; کانادا رابرت Tapper که تا به حال آن را 114-112 برای خشم و فیل ادواردز از بریتانیا را دیدم که در آن یک 113-113 قرعه کشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de