وزارت امنیت داخلی اعلام کرد تعلیق تمدید و ثبت نام برای جهانی ورود و دیگر قابل اعتماد برنامه های سفر به نیویورک از ساکنان.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد Wolf گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson روز چهارشنبه که حرکت بود در پاسخ به این دولت را “چراغ سبز قانون” حمایت از مهاجران مستند نشده.

“امروز ما با ارسال نامه ای به نیویورک نشان می دهد چرا که آنها در زمان این اقدامات که نیویورک ساکنان دیگر واجد شرایط برای ثبت نام در این مورد اعتماد مسافر برنامه های” گرگ گفت.

دیگر برنامه های معلق توسط DHS شامل پیوند SENTRI و سریع است. آنها میلیون ها نفر از کاربران و اجازه می دهد آنها را برای دور زدن طولانی گمرک و حفاظت از مرزها و خطوط.

این تغییر نیز منع صادرات خودرو. در این نامه اشاره نمی کند به TSA PreCheck برنامه.

“اگر چه DHS ترجیح می دهم به ادامه ما به مدت طولانی رابطه همکاری با نیویورک بر روی انواع مختلفی از این بحرانی امنیت داخلی طرح این قانون و مربوط به عدم همکاری امنیتی از نیویورک راهنمایی و رانندگی نیاز به DHS به اقدام فوری برای اطمینان از DHS تلاش برای محافظت از میهن هستند به خطر بیافتد” گرگ نوشت: در نامه ای به نیویورک مقامات وزارت امور خارجه ،

چراغ سبز قانون تصویب شده در دسامبر 2019, مستند نشده اجازه می دهد تا افراد برای درخواست نیویورک مجوز راننده در حالی که حفاظت از اطلاعات خود را.

با توجه به گرگ چراغ سبز قانون منع دولت راهنمایی و رانندگی از به اشتراک گذاری سوابق کیفری با گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) و مهاجرت و گمرک (ICE).

گرگ گفت: تغییر را به اثر فوری.

تغییر می آید یک روز پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه که در آن او حمله کردند “پناهگاه شهرستانها” از جمله شهر نیویورک برای حفاظت از مستند نشده افراد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی