عمق باعث می شود این تیم بیشتر آماده برای کوتاه MLB فصل

داجرز شد بهترین تیم روی کاغذ وقتی که لیگ های برتر به حالت تعلیق در عملیات. آنها را به پروژه به عنوان بیشتر مهیب هر زمان که ورزش می گرداند.

همه چیز در مورد شیر تغلیظ شده و یا کوتاه فصل را به نفع تیم با تنها ترین استعداد اما بزرگترین عمق استعداد است. و داجرز می تواند به شما ضرب و شتم با ستاره ها و رفتن حدود 35 عمیق با مشروع عمده leaguers.

که به آنها خدمت می کنند مهم نیست که چقدر بلند فصل است. و این بزرگترین سوال بلندی بیش از لیگ های بزرگ در حال حاضر. هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آباته به اجازه بازگشت به بازی ؟ و چه نوع از فصل خواهد که اجازه ؟

در حال حاضر MLB را لغو کرده است فقط دو هفته اول فصل از طریق آوریل 8. خصوصی, آنها اذعان که شانس بازی قبل از اینکه ممکن است بزرگ نیست. و کسی که حتی نمی داند در مورد ممکن است.

آنچه ما میدانیم این است که حتی 24 ساعت قبل از روز پنجشنبه تعلیق اعلام MLB طرح این بود که هر بازی تیم خود را کامل تکمیل 162 بازی حتی اگر برخی از سری تا به حال به نقل مکان به بهار سایت آموزشی در فلوریدا یا بیشتر احتمالا به آریزونا به انجام این کار. برای مقاصد تاریخی MLB می خواستم برای حفظ یکپارچگی یک فصل کامل. از نظر مالی آنها بدیهی است که می خواهید برای به حداکثر رساندن گیتس و افتخار تعهدات به تلویزیون همکاران در میان دیگران.

فراهم می کند که یک سرنخ به آنچه خواهد بود اولویت بندی زمانی که فصل به طور منظم دوباره راه اندازی شده است — یعنی به بازی به عنوان بسیاری از بازی فصل که ممکن است برای تاریخ و پول است.

Cody Bellinger
کودی Bellinger و آستین مراتعPaul J. Bereswill گتی ایماژ

چگونه می تواند که باشد انجام می شود ؟

فصل شروع شد کمی زودتر پس از آن نیز پایان دادن به یک قطره در اوایل به عنوان یک راه برای سعی کنید برای اطمینان برگشتی نیست خونریزی به ماه نوامبر است. آخرین فصل به طور منظم بازی قرار بود هفت. 27. بنابراین مانند پس از 9/11 — یک هفته اضافی را می توان با برچسب در پایان برای کمک به را تشکیل می دهند بازی را از دست. حتی وجود دارد که بحث در مورد هل دادن فصل به طور منظم به ماه اکتبر و پس از آن برگشتی در خنثی گرم سایت یا گنبد.

وجود دارد می تواند خاموش-روز برداشته می شود. وجود دارد می تواند doubleheaders اضافه شده — به خصوص تقسیم doubleheaders که ایجاد دو دروازه. 1995 فصل به صورت مختصر با یک تحریم شد 144 بازی. من فکر می کنم MLB منظور خواهد تنظیمات خود را نسبت به چیزی که اولویت در حال حاضر: 162 بازی ها (استاندارد) 154 بازی ها (راه آن استفاده می شود) و 144 بازی ها (چیزی که آنها انجام داده ام یک بار قبل از).

بازی های بیشتر در یک زمان کوتاه شاید با عجله دوم بهار, آموزش رفتن به ارزش در تیم با جانبازان که سازگار هستند و می دانم که چگونه به آماده خود را به بازی در سطح بالا. و آن است که به خصوص رفتن به ارزش در عمق اگر کمتر وجود دارد خارج روزها بیشتر doubleheaders و بیشتر مالیات بر بدن از نیاز به آماده سازی و انجام در راه های مختلف.

علاوه بر این در سال 1995 MLB گسترش فهرست اسامی از 25 به 28 تا شروع فصل به عنوان یک راه برای جبران یک کوتاه بهار آموزش. بنابراین, از آن آسان است برای دیدن جدید 26-مرد فهرستی برای سال 2020 در حال حرکت به 29 یا حتی 30 شروع به برنامه.

بنابراین فکر می کنم در مورد تیم هایی که در حالت عادی بهار را به حال مشکل گرفتن از 33 به 30 به 26 نهایی خود را کاهش, چرا که آنها تا به حال بسیاری از بازیکنان مستحق بودن عمده leaguers. کسانی که در باشگاه هستند بهترین موقعیت برای هر نسخه از یک برنامه پدیدار هنگامی که امیدوارم بازی سر.

داجرز مالی کرگدن نگاه بزرگ برای این است. اما شما می دانید آنچه انجام کوچک-بازار اشعه. خلیج تمپا است پربار آن موضعی با یک بار تعویض قطعات. آن را فاقد عظمت مگر اینکه outfielder Austin مراتع دیگر طول می کشد سالم و مولد گام. اما آن را نیز فاقد لینک های ضعیف.

و پدیدآورنده بازکن را توسعه داده است بسیاری از کوزه قادر به پوشش بسیاری از نوبت. دوقلوها نیز ساخته شده اند مقدار زیادی از عمق به خصوص در میان خود موضعی با چشم انداز بالا — shortstop رویس لوئیس و outfielder الکس Kirilloff — تقریبا آماده برای کمک به عنوان به خوبی.

بله فراموش نکنید که چشم انداز. داجرز و اشعه عمیق, مزرعه, سیستم های برای کمک به با عمق و یا استفاده در معاملات — هر چند مشخص نیست که چه تجارت فصل در بازسازی برنامه خواهد بود. بریوز, شاید بیش از هر تیم باید به خوبی در نظر گرفته چشم انداز بعید به شروع فصل در آتلانتا که می تواند پاشیده در طول راه مانند Ian Anderson, Kyle, مولر, Cristian Pache کشید و آب.

یانکی ها — اگر آنها در حال حاضر بازیکن مصدوم مانند هارون قاضی, Giancarlo استانتون و James Paxton سالم در طول این غیر-زمان بازی — همچنین می توانست قوی عمق. هر روز از دست رفته و در حال حاضر نیز باعث کوتاه شدن زمان هارون هیکس که در بازتوانی پس از تامی جان عمل جراحی است. ما به احتمال بسیار زیاد برای دیدن اگر باور خود را در آغوش مانند Deivi گارسیا, Michael King, Jonathan Loaisiga و کلارک اشمیت توجیه هستند.

زمان بازی های لیگ بازی دوباره Yoenis Cespedes ممکن است سالم به اندازه کافی برای شروع در سمت چپ صحرا نورد. این متس آیا خود را عمیق تر در offseason اگر کوزه مانند Dellin Betances و مایکل Wacha سالم بماند. آنها همچنان به مسائل فراتر از خود را به اندازه ی معمولی فهرست.

برای مثال متس ایستاده می تواند تقریبا پا به پا در استعداد با دو زمان دفاع NL East قهرمان بریوز وقتی که می آید به 1-تا-26 استعداد. اما آتلانتا در مزرعه سیستم خاص آنها را می دهد یک لبه اگر یک پیکربندی مجدد برنامه عمق چالش های حتی بیشتر.

اما از آن است که داجرز که به دنبال بهترین. آن را به عنوان اگر آنها شده اند prepping برای این لحظه با جمع آوری چنین ارزشمند و متنوع قطعه به عنوان انریکه هرناندز گاوین لوکس حداکثر Muncy کریس تیلور و حتی به برخی از رشته NL MVP کودی Bellinger. قابلیت مانور داده لس آنجلس بازیکنان با کیفیت در همه زمینه حتی زمانی که استراحت دادن به کسی یا پایدار آسیب یا دو. به علاوه, به, NL, بهترین ترکیب به خصوص وقتی که می آید به حجم lefty خفاش داجرز اضافه شده یکی از رشته های اصلی ” بهترین بازیکن righty-نوسانی Mookie بتی.

تونی Gonsolin داستین مارس و در راس نورسته — که احتمالا می تواند سه استارت در, می گویند آرام — احتمالا نمی داجرز’ چرخش برای باز کردن سال است. آنها یا تعمیق اغل گاو یا حشم و یا بازگشت به سه گانه-A به صبر خود را به نوبه خود.

در حال حاضر همه منتظر برای دیدن زمانی که لیگ های برتر بازگشت و در چه صورت. هر زمان که بازی بازگشت عمق است به احتمال زیاد با ارزش تر از همیشه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>