آشفته cyber-استاکر که مورد آزار و اذیت a Bronx دانش آموز دبیرستان او ملاقات در یک پلت فرم بازی شده است, بازداشت, دادستان فدرال چهارشنبه اعلام کرد.

مظنون به هک این دختر حساب های آنلاین ارسال با مگس کش زدن تیم به خانه او و حتی شکست را به مدرسه او را درجه بندی سیستم, مقامات گفت.

بازگشت در سال 2014 تریستان رو که اشاره به خود را به عنوان آنگوس اولین ملاقات قربانی در حالی که آنها در حال بازی کردن بازی های ویدئویی آنلاین. اما پس از حدود چهار ماه قربانی بازی را متوقف و گفت: Rowe او نمی خواست به صحبت می کنند به او دیگر یک شکایت کیفری مدعی.

این زمانی است که Rowe — از Smyrna, تنسی — شروع یک کمپین آزار و اذیت سایبر است که نزدیک به شش سال به طول انجامید و شامل قربانی پدر دختر سابق دوست پسر سابق او و خواهر و مادر او را دوست مدارک دادگاه می گویند.

آنگوس آغاز شده و خواستار قربانی مداوم و دریافت پیام های متنی است که “وسواس” “هرزه” و “تهدید” محققان ادعا.

“وقتی که من به u im قرار دادن تو در پشت تنه سگ ماده, کون, n—یک بیمار قطع u از f–شاه گوش به گوش و بیمار کشیدن تو زبان از طریق شکاف کلمبیایی سبک سگ ماده” یک متن گفته های ارسال شده توسط Rowe می خواند.

او همچنین گفته او texted بزرگ, آشپزخانه, چاقو, یک متن درخواست اگر او باید علامت قربانی برای “یک اسکورت وب سایت” و یک پیام به تصویر می کشد یک نقشه دقیق و نشان دادن مسیر از تنسی به قربانی برانکس خانه دادستان ها ادعا می کنند.

او گفته با ارسال یک عکس از یک فیلم به خواهر قربانی را شریک سابق دادستان گفت.

رو به نظر می رسد برای به دست آوردن یک بیمار لذت از آزار و اذیت و حتی بستری او قربانی cyberstalker در یک متن او فرستاده او مقالات می گویند.

“آنگوس(اسم): [قربانی-2]’s cyberstalker” یک متن به عنوان خوانده شده اگر Rowe کد نام یک تعریف از یک فرهنگ لغت.

به طور همزمان, رو, شد, هک کردن قربانی Facebook ایمیل و Snapchat حساب و خواهد ارسال پیام برای قربانی کردن دوستان با خواسته که آنها را رو در تماس با او.

Rowe همچنین گفته می شود با ارسال ایمیل به قربانی استادان هنگامی که او در کالج است که ارائه شده به فروش عکس های برهنه قربانی و مامان و پسر, شکایت متحده است.

او همچنین گفته نامیده می شود و در بیش از 100 جعلی 911 تماس به قربانی آدرس و قرار آنها را به “multiple ‘سخنان’ حوادث” — آزار و اذیت یک تاکتیک معتادان استفاده می کنید برای ارسال با مگس کش زدن تیم یا واحد اورژانس به خانه یک شخص بر اساس جعلی تهدید — مدارک دادگاه می گویند.

“در موارد متعدد پلیس, افسران در پاسخ به او در برانکس نیویورک — اغلب با اسلحه کشیده” شکایت می خواند.

“او یک بار بیدار توسط افسران پلیس در خارج از اتاق خواب خود را درب و ‘سخنان’ حوادث به شدت ترسناک و ناراحت کننده است.”

قربانی و پدر او دریافت متون از Rowe است که گفت: “اگر شما صحبت نمی کنم تا شما خواهد بود به ضرب گلوله کشته و یک تیم swat” “من نمی بازی با swatting,” “بعدی سخنان قربانی خواهد شد حسن نیت ارائه میدهد از من” و “آنها به کشته شدن یک مرد در Witchita [sic] کانزاس بیش از برخی از swatting.”

رو شد و به ظاهر با اشاره به اوهایو, پرنیان, Tyler R. Barriss که صحنه سخنان حادثه ای که در سمت چپ 28 ساله مرد بی گناه به نام اندرو سهره مرده است.

Stalker سپس هدفمند قربانی دبیرستان با تماس در “تهدید های متعدد” از جمله یک تهدید بمب و فعال تیرانداز تهدید از کسی که شناسایی خود را به عنوان “آنگوس” و خواستار آنها قرار داده می شود در تماس با قربانی شکایت متحده است.

رو نیز به اتهام نقض دبیرستان را در سیستم درجه بندی و گرفتار شده بود با تکالیف بر روی کامپیوتر خود را که تا به حال قربانی نام در آن دادستان ها ادعا می کنند.

محققان ردیابی رو به پایین با استفاده از آدرس IP خود را از هک و او را در بر داشت در سمیرنا جایی که او بستری برای بسیاری از آزار و اذیت و پس از آن دستگیر شد.

در حالی که بررسی کامپیوتر ضبط از خانه اش پلیس مشخص شد او همچنین می خواهم به هک یک اداره پلیس وب سایت وب سایت برای یک برانکس بیمارستان و یک دولت اجرای قانون سایت.

دادستان نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر دنبال رو سن بود که از سمت چپ خود را رها و خود را شکایت کیفری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im