Derek Jeter تا به حال تعداد بیشماری از شانس به تقلب. او با بازی در قلب استروئید عصر. او تا به حال چندین تیمی — و چند بیشتر ما به احتمال زیاد نمی دانید از — استفاده می شود که عملکرد داروهای افزایش.

بنابراین هیچ چیز در مورد Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی آمد و به عنوان یک شگفتی به او.

“زمانی که شما صحبت کردن در مورد مردم در تلاش برای به دست آوردن یک لبه در بیس بال, من فکر نمی کنم که چیزی جدید. مردم تلاش کرده اند به انجام آن برای سال” جتر به خبرنگاران گفت: روز شنبه در فلوریدا. “اما بدیهی است که مردم آن را در زمان راه بیش از حد. و با وجود مجازات برای آن است. آنها در حال پرداخت قیمت.”

بر خلاف بسیاری در ورزش ایم که با حمله به Astros و کمیسر راب مانفرد این Marlins بخشی مالک انتخاب کلمات خود را به عنوان دقت به عنوان او برای دو دهه به عنوان یانکی ها shortstop.

“صرف نظر از آنچه مجازات دیگران در حال رفتن به باید نظرات خود را در مورد آنچه آنها فکر می کنم باید اتفاق می افتد” Jeter گفت. “شما امیدوارم که در طول زمان از آن می گذرد اما من مطمئن هستم این است که رفتن به نیش در حالی که برای.

“امیدوارم که شما در برخی از نقطه مردم فقط می توانید حرکت کنید. اما نگاه این مایه تاسف است. آن چشم های سیاه و سفید برای ورزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی