جرثقیل هنری: من رایان Tannehill بیش از ‘بز’ تام بردی

جرثقیل هنری بستری تام بردی بز, اما او نمی خواست او را به آمدن به تنسی است.

تیتان ستاره در حال اجرا بازگشت گفت که او معتقد است رایان Tannehill که کمک کرد منجر به این تیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان بازی فصل گذشته می توانید آنها را به سوپر باول. Tannehill و هنری نیز منجر تیتان به 20-13 پیروزی بردی و میهن پرستان جدید انگلستان در وحشی-کارت دور.

“من فکر می کنم: چرا رایان Tannehill به اندازه کافی خوب؟” هنری گفت: در Bussin’ با پسران پادکست وقتی پرسیده شد که در مورد واکنش او اگر تیتان نگاه به بردی.

“او هنوز هم می توانید بازی” هنری گفت: از 42 ساله بردی. “بدیهی است که سن مهم نیست برای او هنوز هم بازی در سطح بالا اما سوال من این خواهد بود: چرا نمی خوای رایان به اندازه کافی خوب, شما می دانید ؟

هنری که منجر NFL با 1,540 عجله متری در فصل گذشته را تکرار خود Tannehill پشتیبانی نیست به معنای دست کشیدن در شش بار قهرمان سوپر باول کارفرمایی.

“تام بردی بز” هنری گفت. “است که بدون سوال. در همه. بهترین از همه زمان. اما پس از آن در همان زمان, منظور من, Ryan Tannehill ما کارفرمایی رفت به مسابقات قهرمانی آسیا. چرا ما می خواهیم نیست Ryan ؟ فقط می خواستم به روشن است که تام بردی بز.”

31-در سال Tannehill که قرار است بدون محدودیت رایگان عامل این ماه مارس تا به حال حرفه ای و تولد دوباره در تنسی فصل گذشته پرتاب برای 2,742 متری و تکمیل 70.3 درصد از خود عبور می کند. او همچنین انداخت 22 touchdowns و فقط شش interceptions.

هنری, 26, ضربه رایگان آژانس این offseason, که همچنین می تواند بر مسیر تیتان را در مورد خود و کارفرمایی تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>