Des Moines Register ناگهان لغو انتشار Dem نظرسنجی پیش از آیووا قفقاز

مهم نظرسنجی رتبه بندی آیووا دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بود به طور ناگهانی لغو شد شنبه شب در آستانه آن برنامه ریزی شده انتشار تنها دو روز قبل از این دولت در قفقاز.

بسیار پیش بینی رتبه بندی منتشر شد در 9 بعد از ظهر بود مشخصی توسط Des Moines, ثبت نام سی ان ان و Selzer & Co. با توجه به یک نامزد نگرانی با بی نظمی در راه بررسی و اجرا شد.

که نامزد کرده بود توسط نیویورک تایمز به عنوان پیت Buttigieg که مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود نگرانی که نام خود را شامل نمی شد حداقل در یک نظرسنجی نقشه بردار تماس تلفنی یک مقام ارشد در کمپین مقاله گفت.

“در حالی که این به نظر می رسد جدا شده به یک نقشه بردار ما نمی تواند تایید کند که با یقین است. لذا همکاران تصمیم دشوار را به حرکت به جلو با انتشار آیووا نظرسنجی” نوشت: Des Moines ثبت نام کنید.

مقاله منتشر کرده است که در نظرسنجی انجام شده توسط شرکت رای گیری Selzer & Co — برای 76 سال است.

این backpedaling باعث CNN به رها کردن یک ساعته ویژه در نتایج.

“ما قادر به تعیین آنچه اتفاق افتاده در طول این جواب مصاحبه و نمی تواند تعیین اگر این یک جدا حادثه” سی ان ان گفت: در توییتی بیانیه.

نظرسنجی های اخیر نشان داده اند که در یک مسابقه با برنی ساندرز به دست آوردن با بخار در گردن و گردن مسابقه با جو بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>