دیترویت راننده اتوبوس که ranted در مورد سرفه مسافر می میرد از coronavirus

دیترویت دیترویت راننده اتوبوس که تا به حال ابراز خشم در Facebook در مورد سرفه مسافر مرده است از COVID-19 گفته مقامات پنج شنبه.

Jason Hargrove احساس بد در مورد چهار روز پس از ارسال پرشور تصویری در رسانه های اجتماعی با 21 مارس است. او روز شنبه گفت: Glenn Tolbert رئیس اتحادیه رانندگان.

Hargrove, 50 ارسال شده در یک ناسزا رنگ و لعاب تصویری شکایت در مورد یک زن که او گفت: تا به حال بارها و بارها سرفه در حالی که در اتوبوس خود را. Coronavirus گسترش می تواند از طریق هوا قطرات مردم پس از سرفه یا عطسه. بود نه در این ویدئو.

هشدار: گرافیک زبان

Hargrove گفت: رانندگان “عمومی کارگران انجام کار ما تلاش برای ایجاد یک زندگی صادقانه مراقبت از خانواده ما است.”

“برای شما برای دریافت بر روی اتوبوس … و سرفه چندین بار بدون پوشش تا دهان خود را و شما می دانید که (ما) در وسط یک بیماری همه گیر که به من اجازه می دانم که برخی از مردمی نمی مراقبت” Hargrove گفت.

“در برخی از نقطه در زمان ما رو به رسم خط و می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است. من احساس می کنم تجاوز,” او گفت:.

در 17 مارس شهر حذف کرایه بیشتر وعده داده شده برای تمیز کردن و گفت: اتوبوس سواران برای ورود و خروج از درب عقب تنها. تغییرات رخ داده پس از رانندگان کاهش یافته است به کار آن روز در اعتراض به شرایط.

شهردار مایک دوگان گفت: “همه در امریکا” باید Hargrove ویدئو.

“او آلوده قبل از ما بسته درهای جلو” در اتوبوس دوگان گفت. “برخی از زبان خود, گرافیک, اما من نمی دانم چگونه شما می توانید آن را و پاره کردن است. او می دانست که زندگی او قرار داده در معرض خطر … با کسی نیست که این را به طور جدی و در حال حاضر او رفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>