افزایش در دویچه بانک در حال گرفتن تحت فشار قرار دادند در این سال به عقب — و آنها نمی خواهند پا زدن تا آوریل روز احمق.

تکاپوی بریده بریده هزینه های beleagured آلمانی مالی غول پیکر با تاخیر در سال 2020 افزایش حقوق برای کارمندان در سراسر جهان به تاریخ 1 آوریل از عادی Jan. 1 پست یاد کرده است. جوایز اعلام خواهد شد و پرداخت می شود تا پایان مارس به عنوان در سال های گذشته.

در روز شنبه یادداشتی به دست آمده توسط پست رئیس اجرایی مسیحی دوخت سرزنش نیاز فوری برای کاهش هزینه ها پس از سال ها از رسوایی و جریمه که باید هزینه دهها میلیارد دلار است.

“برای این بانک به توان رقابتی و دیدار با اهداف خود را برای پایدار بازده برای سهامداران آن حیاتی است که ما بیشتر به مدیریت هزینه در یک شیوه ای منظم,” دوخت نوشت. “این هم مربوط به جبران خسارت است.”

دویچه بانک است که به اعلام آن در سه ماهه چهارم و سال نتایج در روز پنج شنبه تایید کرد که سالانه تاریخ موثر برای تنظیمات پرداخت خواهد شد تحت فشار قرار دادند به طور دائم به تاریخ 1 آوریل.

“ما ادامه خواهد داد برای جبران کارکنان برای خود صلاحیت و تجربه و مهارت های متناسب با الزامات اندازه و دامنه خود را در نقش” دویچه بانک گفت.

مدیر عامل شرکت سعی در تسکین اعصاب در companywide یادداشت اصرار دارد که دویچه بانک پرداخت خواهد شد “مناسب و رقابتی.”

“ما به دقت ارزیابی چگونه این تصمیم را ما تاثیر کارکنان و ارزیابی خودمان را در برابر همسالان” دوخت اضافه شده است.

جبران هزینه های به گل نشسته دویچه برای سال در حال حاضر, و تلاش این بانک برای کاهش در حقوق و پاداش باعث مالی جهانی شرکت به خونریزی استعداد.

از سال 2011 که بانک پله تا بیش از 10 میلیارد دلار جریمه به اتهام اعم از پول شویی به دستکاری لندن بهره بین بانکی ارائه نرخ و یا Libor. ثابت محاصره رسوایی و پرداخت اتحاد چپ بانک رهبری در شار و رتبه-و-فایل بی قراری.

همه چیز به سر آمد و در سال 2017 تحت سابق مدیر عامل شرکت جان Cryan زمانی که بانک پرداخت هیچ پاداش پس از توافق با وزارت دادگستری در یک جریمه $7.2 میلیارد دلار برای خود بانک ایران در سال 2008 بحران وام مسکن.

این تصمیم باعث خشم در میان کارکنان که بر این باور بودند که برای یک دهه-پیر جرم و جنایت و در نتیجه جرم خروج از استعداد از دویچه را طبقه تجاری و dealmaking عملیات.

همه چیز بهبود یافته است مقدار پاداش را جلوی در سال 2018 یا 2019 با وجود بانک تندرست به آرامی تحت رهبری دوخت که در زمان کمر در مارس سال 2018 است.

سال گذشته تا پایان سه ماهه سوم, دویچه بانک صرف $9.25 میلیارد دلار غرامت.

دویچه در سال گذشته نیز گفت: این برنامه ریزی به بریده بریده یافته به 74,000 تا سال 2022.

این شرکت به طور کلی یافته بود در 89,900 در پایان سه ماهه سوم پس از یک سری از اخراج در سال گذشته که شامل 126 کارکنان گرفتن axed در شهر نیویورک ،

در روز سه شنبه دویچه بانک سهام در بازار بورس افزایش یافت 1.5 درصد بسته شدن در $8.66 و همچنین دستاوردهای کوچک پس از ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im