دویچه بانک, شاخص های کارکنان خود را برای یک یورش از مطبوعات بد — با ارائه آنها به شرکت های بزرگ صحبت در همه چیز از رئیس جمهور تهمت به نازی تامین مالی است.

در روز سه شنبه یادداشتی به خود ما مبتنی بر کارکنان دویچه ما سر از ارتباطات Daniel Hunter هشدار داد که $18.5 میلیارد آلمانی دهنده این است که فرح برای سه نفر از آینده کتاب است که بانک های شسته شده کثیف این سال است.

“برخی از کتاب ها ممکن است فراتر از حقایق و ولگرد به گسترده حدس و حدس و گمان” این یادداشت هشدار می دهد. “در آماده سازی برای پرسش از مشتریان و یا سایر ذینفعان در مورد این کتاب زیر استفاده نمایید نقاط صحبت کردن.”

اگر از شما خواسته شد برای مثال در مورد دویچه بانک وام به ناروا که دموکرات ها ساخته شده اند مرکزی به خود را استیضاح مورد کارکنان توصیه می شود توجه داشته باشید که “دادگاه های فدرال را علنا تایید کرد که دویچه بانک ندارند, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی بود که با درخواست کنگره است.”

این یادداشت نیست به طور خاص نام سه کتاب اما یک منبع نزدیک به این وضعیت گفت که آنها “برج تاریک” توسط دیوید غنی سازی میله میله برای انتشار Feb. 18, “دویچه بانک جهانی Hausbank, 1870 – 2020” توسط ورنر Plumpe الکساندر Nützenadel و کاترین Schenk; و “بحث مواد” توسط بیل Keenan. دومی دو ماه آینده عرضه میشود.

اگر از شما خواسته شد در مورد شکستن رکورد $7.2 میلیارد دلار خوب است که دویچه پرداخت می شود در سال 2017 به وزارت دادگستری برای نقش آن در بحران مالی سال 2008 شکارچی اشاره بانکداران به دویچه عمومی بیانیه در آن زمان: “اگر چه این خوب است که ما می تواند این موضوع را به یک قیمت به ما پرداخت بالا است. با وجود این تاثیر مالی ما خوشحال به حل و فصل این موضوع است.”

لیست نه صحبت کردن امتیاز است که در طول تاریخ دقیق رفتن تا آنجا که به آماده شدن برای سوالات احتمالی در مورد دویچه نقش بودجه آلمان نازی دولت است.

“به عنوان یک 150 ساله موسسه ما قویا بر این باورند که ما باید یاد بگیریم از تاریخ و اجتناب از تکرار اشتباهات گذشته” این یادداشت گفت. “ما آشکارا اذعان کرد این بانک نقش در طول این فصل تیره تاریخ – یک واقعیت است که همیشه خواهد بود یک منبع از پشیمانی برای ما نهاد.”

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im