اگر نه برای یک برنامه ریزی, کنفرانس, نانسی لیبرمن شده است می تواند در این غم انگیز سقوط هلیکوپتر که در زندگی کوبه برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر.

تالار مشاهیر بسکتبال زنان بازیکن و مربیگری پایونیر ساخته شده بود قصد پرواز به لس آنجلس را به هلی کوپتر خود را به Mamba آکادمی ورزشی و کار با Gianna هفته پس از آنها گذشت صحبت برایانت شب قبل از سقوط. در حالی که او در آن کنفرانس پسرش, T. J. کلاین به نام در اشک اطلاع او از اخبار, تفکر قبل از او پاسخ تلفن او ممکن است شده اند روی.

“اگر [برایانت] به نام به حال من پنج شنبه و من نشسته در اطراف دالاس [با هیچ برنامه ای] و او می رود به سوى لس آنجلس بیا Gianna بازی,’ من رفته بدون شک وجود دارد,” او گفت: سه شنبه شب در چلسی Piers. “من نمی توانستم نفس بکشم [هنگامی که من این خبر را شنیده]. من نمی دانم اگر من قرار بود برای رفتن به بیمارستان است.

“این بسیار غم انگیز است. من فقط دل شکسته و ویران کرد. من نمی دانم اگر من گریه ام این مقدار در سال فقط به دلیل نزدیکی من به او.”

Nancy Lieberman
نانسی لیبرمنکوری Sipkin

لیبرمن و برایانت صمیمی شده در طول سال مطابق با بیش از برایانت حمایت از بسکتبال زنان. او اولین زن به مربی حرفه ای بسکتبال مردان تیم در ماه نوامبر سال 2009 هنگامی که او در زمان بیش از تگزاس افسانه و سپس از لیگ توسعه NBA. لیبرمن بعد از آن بود که زن دوم به NBA, دستیار مربی, کار با ماوریکس. لیبرمن که در حال حاضر به عنوان یک تحلیلگر تلویزیون برای پلیکان شنبه با برایانت و دخترش در زنان نهایی چهار سال گذشته است. آنها در گذشته شاهد هر یک از دیگر در ایالات متحده باز در این تابستان.

“او خیلی راحت در بازنشستگی,” او گفت:. “من استفاده می شود به او بگویید او Mamba ذهنیت در دادگاه اما او تا به حال Mamba ذهنیت, عشق, محبت, هدف و شور کردن دادگاه است. من عاشق هر دو آن Kobe Bryants.”

لیبرمن یکی از برندگان خود در سه شنبه شب 40th annual تورمن Munson جوایز شام. او نمی تواند کمک کند اما پیدا کردن شباهت بین Munson و برایانت بزرگ ورزشکاران که فوت بیش از حد به زودی. Munson درگذشت سن 32 کشته در سقوط هواپیما در طول یک روز خاموش در بیس بال برنامه برش کوتاه کار خود را پس از دو جهان سری عناوین و هفت All-Star game ظاهر.

“من می دانم آنچه کوبه بود که انجام شد دقیقا چه تورمن انجام شد. او عاشق او و او عاشق او کودکان و نوجوانان” لیبرمن گفت. “[برایانت] بود به خوبی آگاه تورمن Munson و میراث او. آنها قطع شد از همان پارچه. آنها دشوار است. آنها می تواند سختی را بر هم تیمی های خود را. آنها به شما فشار را به سطح های مختلف. من آن را دریافت کنید. عظمت است و نه حوصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de