توسعه دهنده مجبور به ‘وخیم’ ساختمان دهه قبل از UWS مبارزه

چگونه می توانم شما حتی lop 20 داستان کردن تقریبا تکمیل ساختمان ؟

وجود سابقه در شهر نیویورک برای مقامات به نادر و سخت گیرانه گام زمانی که توسعه دهندگان به طور چشمگیری از حد خود تجاوز از مرزهای آنچه مجاز است تحت سیب بزرگ را پیچیده توسعه کدهای.

معروف ترین مثال از سه دهه و آمد در پایان یک سال نبرد قانونی مربوط به آنچه که در اصل 31-داستان برج ساخته شده در 108 شرق 96 خیابان, بین پارک و Lexington راه.

مقامات شهر اصرار داشت که توسعه دهنده لورنس Ginsberg روی عیاشی و بیفکری تجاوز چه منطقه بندی مجاز برای در این سایت — که باید محدود ساختمان فقط 19 داستان.

Ginsberg مبارزه در شهر برای سال ها و اصرار این پروژه اجازه داده شد با تشکر از خطا در پهنه بندی نقشه ها قبل از اینکه در نهایت تسلیم شدن در سال 1991 و موافقت با حذف طبقه.

چه به دنبال یک پیچیده $1 میلیون ساختارشکنی رقص صحنه در شهر نیویورک افق به عنوان برج بود به آرامی به ارمغان آورد را به آن اندازه حقوقی.

خیلی درام بود از نظر پنهان به عنوان خدمه ساخت و ساز پیچیده لایه های بالای ساختمان سبز زنجیره ای پیوند حصار برای گرفتن هر گونه باقی مانده قبل از شروع به کار پر زحمت جابجایی تاسیسات.

آنها کاهش آسانسور ماشین آلات را به 19 طبقه است که می تواند تبدیل به برج جدید سقف با توجه به گزارش روزنامه از دوران است.

کارگران ساختمانی کشیده ویندوز از هر یک از طبقات و زدم به دیوار بر روی زمین است. کارگران ریخته کوچک باقی مانده به یک ساقه است که منجر به خیابان در حالی که قطعات بزرگتر برداشته شد دور توسط یک جرثقیل.

سپس ربات با یک چکش و اسکنه استفاده شد به آرامی شکستن کف بتن. روند تکرار برای هر یک از 12 طبقه بود و انتظار می رود تا سه ماه به صورت کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر