آناهایم, کالیفرنیا. — پاول Zacha به ثمر رساند دو قدرت-اهداف بازی, Cory اشنایدر ساخته شده 34 موجب صرفه جویی برای اولین shutout در بیش از یک سال و شیاطین ضرب و شتم اردک 3-0 یکشنبه شب.

نیکو Hischier تا به حال یک هدف نیکیتا گوسف حال کمک به گسترش خود را به نقطه خط به شش بازی ها و شیاطین خود را گسترش داده رگه هایی از بازی درآمد یک نقطه به شش. نیوجرسی 4-0-2 در آن span مطابق یک 3-0-3 کشش از Jan. 27-Feb. 8 خود را به عنوان طولانی ترین فصل است.

اشنایدر shutout بود 26th, کار خود را, و برای اولین بار پس از فوریه. 21, 2019, در برابر اتاوا.

“او به نظر می رسد واقعا راحت به عقب وجود دارد و ما سعی می کنیم برای کمک به او را به عنوان مقدار به عنوان ما می توانیم” Hischier گفت: از اشنایدر. “و او به ما کمک می کند تا با صرفه جویی با دادن مقدار ریباند پس از او بوده است برجسته است.”

جان گیبسون ساخته شده 31 موجب صرفه جویی برای اردک که نمی تواند در کنار هم قرار دوم خود سه بازی برنده خط خط از فصل پس از ضرب و شتم ادمونتون در روز سه شنبه و پیتسبورگ در روز جمعه.

Zacha به شیاطین 2-0 شود در 3:48 دوره دوم با یک مچ شات از دایره سمت چپ. آن Zacha دوم چند هدف بازی این فصل و چهارمین حرفه ای خود را.

“هر دو (قدرت-بازی بازی اهداف) آمد راش” اردک مربی تیم دالاس Eakins گفت. “ما فقط تا به حال از دست رفته می خواند چوب در موقعیت اشتباه است. … پس اشتباهات صادقانه اما این بی رحم لیگ است.”

گوسف بود ثانویه کمک به او دو گل و هفت پاس گل در طول نقطه خط.

Hischier نوک کانر کریک را به ضرب گلوله به آن را 3-0 با 6:04 چپ در دوره سوم.

Zacha قرار داده شیاطین تا 1-0 با 2:54 باقی مانده در اولین شارژ در دایره سمت چپ برای یک تایمر خاموش Jesper Bratt ‘ عبور از این شبکه به پایان 11 بازی بدون گل خط.

“بدیهی است که آنها باید شیمی” در حال حاضر مربی موقت شیاطین آلن Nasreddine گفت: از Zacha و Bratt. “آنها احساس خوبی در آنها احساس اعتماد به نفس و شما به وضوح می توانید ببینید که.”

نیوجرسی بود 2 به 3 در بازی قدرت. آنها 8 برای 22 در بازی قدرت در گذشته خود شش بازی از جمله سه بازی به ثمر رساند اهداف متعدد با مرد-استفاده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de