Filip Forgsberg و مت Duchene به ثمر رساند و در ضربات پنالتی و نشویل شکارچیان به مربی جان Hynes پیروزی در برابر تیم سابق خود با وحشی 6-5 پیروزی بر شیاطین نیوجرسی در روز پنج شنبه شب در مشخصاتش مرکز.

Forsberg به ثمر رساند دو گل در مقررات و Pekka Rinne ساخته شده موجب صرفه جویی در Jack Hughes و کایل پالمیری (دهانه) در Devils’ نهایی دو در ضربات پنالتی تلاش به عنوان شکارچیان برنده بازی دوم در دو شب.

Mattias Ekholm نیک بنینو و Duchene نیز به ثمر رساند برای شکارچیان. Rinne بود 27 برای صرفه جویی در نشویل است که 7-0-3 در 10 بازی گذشته در برابر نیوجرسی.

پاول Zacha به ثمر رساند و دو بار نیکیتا گوسف, Jesper Bratt و جان هیدن یک بار برای شیاطین. بلک وود مکنزی متوقف 25 عکس از جمله هفت در وقت اضافه.

Hynes اخراج شد توسط Devils on Dec. 3 پس از رفتن 9-13-4 در باز کردن ماه از فصل پنجم در نیوجرسی. او رهبری تیم به پلی آف یک بار. او استخدام شد توسط شکارچیان این ماه و این تیم 5-4 پس از او در زمان بیش از.

این goaltenders نمی کنید کمک بسیار از هم تیمی های خود را و نیز بد بخت. حداقل چهار گل رفت به خالص پس از بودن یا, نوک یا منحرف با دفاع از بازیکن.

شکارچیان در زمان 2-1 سرب پس از اولین دوره به عنوان Ekholm و Forsberg ساندویچ اهداف در اطراف یک دست شمارش توسط Zacha.

قدرت-بازی بازی اهداف Zacha و گوسف کمک نیوجرسی را 4-3 سرب پس از 40 دقیقه.

نشویل دو بار گره خورده است بازی در دوره سوم با Duchene و Forsberg به ثمر رساند در اطراف نادر هدف از هیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی