شیاطین هیچ بازی برای شوالیه طلایی در یکی دیگر از از دست دادن

لاس وگاس — ویلیام Karlsson به ثمر رساند خود را 100 هدف شغلی رابین Lehner متوقف 27 عکس در 300 بازی حرفه ای و وگاس شوالیه طلایی ضرب و شتم, New Jersey Devils 3-0 در سه شنبه شب.

Lehner بود که به دست آورد در تجارت با شیکاگو در فوریه. 24 ثبت اولین shutout فصل و بهبود یافته برای 2-0-0 پس از پیوستن به شوالیه طلایی. او ضرب و شتم بوفالو در اولین شروع برای وگاس.

حداکثر Pacioretty و رایان نفره نیز به ثمر رساند برای شوالیه طلایی.

نیوجرسی جدید بلک وود مکنزی که رفت 6-0-1 با دو shutouts حال .967 صرفه جویی در صد و یک لیگ برتر-بهترین 1.27 اهداف-علیه-به طور متوسط در ماه مارس ساخته شده 29 صرفه جویی افتاد اما به 0-2-0 در برابر وگاس. در دو شروع می شود در برابر شوالیه طلایی این فصل بلک وود اجازه داده هفت گل.

پس از بی عیب و نقص, اولین دوره توسط هر دو goaltenders طلایی شوالیه افتتاح دوره دوم به ثمر رساند به سرعت. ویلیام Karlsson جمع سست جن در نزدیکی بالا اسلات در نیوجرسی توهین آمیز منطقه و ارسال قرار می گیرد کاملا بدون نگاه پشت دست ضربه زدن به تصویب Pacioretty که در مسابقه و ضرب و شتم بلک وود با wrister از بالای سمت چپ دایره.

Pacioretty نزدیک به ساخت آن را 2-0 با 1:43 چپ در دوره دوم اما بلک وود stonewalled تلاش از در مقابل خالص با یک نقطه خالی ذخیره کنید.

Karlsson در زمان مراقبت از قرار دادن وگاس توسط دو فقط 37 ثانیه به دوره سوم. نیکولاس Roy انجام جن به حافظه قبل از dishing به Karlsson که rifled یک تایمر گذشته بلک وود به ضربه قرن علامت برای کار خود را.

نفره بریده خود را هشتم هدف از فصل بعد در زمانی که او پانچ در سست جن در طول یک تقلا در مقابل بلک وود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im