داکوتای Mermis گل اول خود را NHL هدف همکار defenseman کانر Carrick کردم اول از فصل و, New Jersey Devils حیرت زده St. Louis 4-2 در شب جمعه در مشخصاتش مرکز در نیوآرک به ضربه محکم و ناگهانی بلوز’ هشت بازی برنده خط خط.

Cory اشنایدر ساخته شده 31 موجب صرفه جویی در کمک به نیوجرسی پایان 12-بازی ترمز ماشین در برابر دفاع از استنلی جام قهرمانان دوستیابی برای ژانویه 2014. Jesper Bratt نیز به ثمر رساند و جوی اندرسون سرد بازی با خالی-شبکه هدف است.

وینس دونن و Jaden شوارتز به ثمر رساند برای بلوز که اتفاقا آغاز شده خط برنده شدن خود را با پیروزی 3-0 بیش از نیوجرسی در فوریه. 18. اردن Binnington به حال 28 موجب صرفه جویی در از دست دادن برای اولین بار در هفت شروع می شود.

شوارتز هدف 3:11 سمت چپ در مقررات برش بلوز,’ کسری به یک هدف اما اندرسون شمارش سوم از فصل با 57 ثانیه به سمت چپ.

شیاطین برنده با وجود داشتن چه شده اند که یک سوم دوم-دوره هدف لغو چون کوین رونی اسکیت مانع Binnington از خود را با استفاده از پد برای متوقف کردن یک شات.

Mermis که به یاد می آورد از بینگهمتون در ماه گذشته را شکست 1-همه با کراوات قابل توجه شات. او جن پشتیبان گیری در دایره سمت چپ و wristed یک شات گذشته ظاهر نمایش Binnington که گوشه بالا سمت راست از روی خالص در 6:50. بازی او در 18 بازی حرفه ای او خندید در مورد آن بر روی نیمکت.

کریک بود که بازی او در 27 بازی این فصل بالا برده و منجر به 3-1 با یک مچ شات از نقطه در 17:58 که Binnington نیز نمی بینم.

اشنایدر که او نیز به یاد می آورد از بینگهمتون در ماه گذشته و یک کمک در Mermis’ هدف متوقف شده نه عکس در فینال 20 دقیقه برای بهبود به 3-0-1 پس از بازگشت.

Bratt داده بود شیاطین سرب 8:38 بعد از باز کردن faceoff. او swooped در اطراف defenseman Colton Parayko و ضرب و شتم Binnington با یک فورهند و برای پنجمین بار در هدف در هشت بازی.

دان آن را با قدرت-بازی بازی هدف در یک دوباره بجای اول برگشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im