یک “ترس” عضو خدمه روی عرشه کشتی coronavirus زده الماس شاهزاده خانم کروز ایستاد — ادعا کارکنان نیست که قرنطینه همان راه به عنوان مسافر و در حال بیمار شدن.

Sonali Thakkar 24 ساله با سی ان ان گفت او نگران virus ممکن است گسترش از میان 1000 نفر خدمه در کشتی که در حال حاضر لنگر انداخت در ژاپن — از آنجا که کارگران هنوز در خدمت کابین-محدود مسافران و تعامل با یکدیگر است.

“هستند بسیاری از مکان های که در آن ما همه با هم نه جدا از یکدیگر” Thakkar گفت: خروجی. “به ویژه هنگامی که ما نشستن در همان ظروف سرباز یا مسافر سالن و غذا خوردن با هم, جایی که آن می تواند گسترش بسیار سریع است.”

Thakkar گفت که او و همکار در حال حاضر پایین آمده با تب و سرفه و او در نهایت منزوی شده در کابین خود را در روزهای اخیر.

کارگران “واقعا می ترسم و زمان” و بسیاری هنوز هم حتی تست شده برای coronavirus, او گفت:.

“ما فقط می خواهم هر عضو خدمه به آزمایش می شود و جدا از بقیه افرادی که آلوده می شوند. چون ما نمی دانیم که حامل ویروس یا چه سرعتی در حال گسترش است,” او گفت:.

ترس آمده پس از 39 موارد اضافی از coronavirus مشخص شد در کشتی سهشنبه آوردن مجموع 174.

مسافران و کارگران مبتلا به این بیماری شده اند گرفته شده کشتی به بیمارستان های محلی اما دوره جوجه کشی می تواند بیش از یک هفته و تنها 439 از 3,600 مردم در هیئت مدیره تست شده اند تا کنون با توجه به نیویورک تایمز.

شاهزاده Cruises که در عمل رگ اصرار داشت در بیانیه ای اعلام کرد که “این غیر منتظره نیست که موارد اضافی خواهد بود گزارش مربوط به افرادی که در معرض قبل از شروع قرنطینه” ایالات متحده آمریکا امروز گزارش شده است.

اما کارشناسان سوال که آیا در هیئت مدیره قرنطینه است که واقعا موثر است.

“آسیب پذیر ترین افراد در آن کشتی در حال خدمه به دلیل درک من این است که آنها جدا نیست در راه همان است که مسافران هستند. آنها در حال آمدن به تماس با ظروف کثیف” گفت: Gisele نوریس یک دکتر عمومی سلامت در Aon ملی بهداشت و درمان.

آنتونی Santella استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین گفت که یکی دیگر از موضوع را با کشتی قرنطینه است که آن را متکی به مسافران و کارگران به پیروی از قوانین حتی به عنوان آنها در حال ناجور.

“شما با تکیه زیادی بر روی مردم توانایی به دنبال دستورالعمل و نه دیوانه در مورد وضعیت” Santella گفت: پست. “این می تواند روی حیله و تزویر در این وضعیت است.”

او گفت: بهترین راه برای کروز به حفظ نظم است که به ارائه زمان واقعی به روز رسانی در مورد شیوع بیماری در رگ.

“اگر مردم به تکیه بر اینترنت و سپس چیزی اشتباه وجود دارد,” Santella گفت. “آنها باید اطلاعات است.”

دکتر نانسی r. schultze ، با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت که آنها “همکاری نزدیک با [ژاپنی] سفارت و بدانند چه گام های بعدی هستند” برای ما مسافران است.

او تایید کرد که “قطعا” آمریکایی ها در میان مسافران که تست مثبت برای coronavirus اما قادر به می گویند که چگونه بسیاری تا به حال آلوده شده است.

ویروس کشنده — همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 — کشته شدن حداقل 1100 مردم و آلوده بیش از 45 ، 000 در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی