تعداد دیدی Gregorius در میان کسانی که فکر می کنم MLB حذفی گسترش ایده باید در پرتاب آستروس’ زباله می تواند.

سابق یانکی ها و جدید فیلیز shortstop شده است به postseason سه سال گذشته و معتقد است این سیستم در حال حاضر فقط خوب است. ایده نزدیک به نیمی از MLB ساخت برگشتی — هفت تیم از هر لیگ — ممکن است تشویق تیم به صرف به همان اندازه, او گفت:.

“از آن قرار است به بهترین تیم مناسب است؟” Gregorius گفت: پست به تازگی در ویکی Fla. “بنابراین در حال حاضر شما باید یک تیم است که پرداخت نمی کند بالا بچه ها یک مقدار زیادی از پول, اما در حال حاضر آنها یک شانس برای رفتن. آنها حتی بازی سخت برنده شاید 80 یا 70 بازی اما در حال حاضر شما در اجرا حذفی. آن را مانند شما در حال مبارزه در بالا. شما فقط راه رفتن در آن مهم نیست که چگونه من بازی می کنم چرا که ما در حال رفتن به راه رفتن در هر حال به پلی آف.

“این فوتبال یا هر ورزش دیگر. این تنها ورزش ما بازی بازی های 162. آن را مانند شما در حال بازی 16 بازی یا هشت بازی در سال. این یک تفاوت بزرگ. که دلیل شما باید به مبارزه ادامه دهید چون در حال حاضر شما فقط باید افراد در راه رفتن, دلیل این که شما لازم نیست که به رقابت بپردازند. آن معنا ندارد.”

Didi Gregorius
دیدی GregoriusAP

Gregorius نیز تا به حال یک مشکل با چشم انداز دانه بالا داشتن بیش از حد طولانی از اخراج. عنوان پست Joel شرمن هفته گذشته گزارش جدید حذفی پیشنهاد می دهد این تیم با بهترین رکورد در هر لیگ یک خداحافظی به بخش سریال. دیگر شش تیم در هر لیگ می تواند در آن بازی هر یک از دیگر در یک best-of-three وحشی-کارت دور.

“این منصفانه نیست. این منصفانه نیست برای اولین دانه چون در حال حاضر شما را مجبور به نشستن 10 روز و یا با این حال بسیاری از روز” Gregorius گفت. “در حال حاضر بهترین استارت را به آماده شود. آن را انتخاب کنید و را انتخاب کنید. فقط اجازه دهید آن را راه آن است.”

در حال حاضر دانه بالا نقش بازی پایانی فصل به طور منظم در روز یکشنبه آغاز می شود و در این بخش سری یا پنج شنبه یا جمعه. تحت فرمت پیشنهادی که برنامه ممکن است فقط باید به عقب رانده شود یک روز پس نه کاملا به عنوان طولانی به عنوان Gregorius معتقد بودند.

هنوز Gregorius گفت: اگر MLB پایان هدف این بود که بیشتر طرفداران درگیر او بهتر ایده های در مورد چگونه برای به انجام رساندن آن است.

“اگر شما می خواهید برای ایجاد تغییرات به بچه ها درگیر, کاهش قیمت,” او گفت:. “بیشتر مسائل [حذف] خاموشی محدودیت. اگر شما می خواهید برای دریافت بچه ها درگیر این است که چگونه شما آنها را درگیر کنید. بچه ها کفش می پردازد که آنها در واقع می توانید کفش به طوری که بچه ها می توانید آنها را در این زمینه و یا انجام کاری متفاوت است. این نوع از تغییر شما می خواهید برای انجام به دلیل این که در آن شما می خواهید بچه ها درگیر می شود. بنابراین شما باید چیزهای بیشتری برای بچه ها.

“اگر شما یک پدر با سه بچه و شما با پرداخت 200 دلار به دلیل شما می خواهید برای رفتن به یک بازی و یا $250 با این حال بسیار بلیط هستند. بنابراین آن را فقط به تفاوت شدن به آن را ندارند. چون در حال حاضر شما خرید مواد غذایی برای همه آنها. در زمانی که شما ترک آن را مانند 300 دلار است. نه همه آن نوع از پول برای خرج کردن هر روز برای رفتن به یک بازی بیس بال. اگر آنها می توانید آن را در خانه و بدون خاموشی محدودیت ها و تمام چیزهای که آنها را وادار به لذت بردن از آن بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im