DineOut غیر انتفاعی به نظر می رسد به طراحی مجدد نیویورک eateries برای فضای ناهارخوری

زمانی که شهر نیویورک مقامات اعلام کردند این امر می تواند سریع-ردیابی برنامه های کاربردی برای ناهار خوری در ژوئن 19 سرخ کرده وبرشته را محبوب راحتی-رستوران و مواد غذایی در هارلم بود آماده به خدمت 62 مردم سه روز بعد — اولین-همیشه-باز تاخت و تاز کردن.

صاحب سرخ کرده وبرشته Wilson جدید آرایش صندلی — تنظیم در شش ساعت — ظرفیت 17 مربع سفید اغذیه فروشی و مشروب فروشی جداول با هر یک از آنها جدا شده توسط بزرگ کشاورزان و یا کوتاه پلکسی گلاس دیوار طراحی شده برای به حداکثر رساندن coronavirus ایمنی.

بیشتر چه, ترین شام برای آینده ویلسون ویژه مانند جنوب سرخ شده با مرغ و نارگیل وافل انجام این کار تحت هر یک از سایه غرفه یا سفید چتر در پیاده رو.

ویلسون یکی از چندین رستوران شدن یک آسانسور از یک گروه غیر انتفاعی ایجاد شده توسط معمار دیوید راکول را راکول و نیویورک مهمان نوازی داد که دریافت کمک های مالی از امثال میلیاردر لایحه Ackman و بازیگر دانیل استرن بهترین و شناخته شده به عنوان یک طنز تبه کار در فیلم “تنها در خانه.”

گروه جدید به نام DineOut نیویورک پروژه نیز در حال کار در خارج از منزل-صندلی نصب setups برای برانکس رستوران Ceetay و هادسون دودخانه; بروکلین نگریل BK در شیب پارک; ملکه رستوران Pa’Nash; و استاتن آیلند را صنایع دستی در خانه و جان برو دم شرکت.

عکس هایی از کار خود را که شامل غرفه با ناهار خوری جداگانه cubbies است که می تواند نشستن در خیابان و یا پیاده رو هستند و به نظر می رسد در Rockwell گروه وب سایت در هفته های آینده به عنوان الهام بخش برای دیگر رستوران را دنبال کنید.

هر محل سهام مشابه مفاهیم طراحی اما نگریل BK, به عنوان مثال از ویژگی های زرد حفاظ در آن غرفه با رستوران آرم و همچنین نوار مناطق. برانکس رستوران تمرکز بیشتر در پیاده رو ناهار خوری به جای خیابان ناهار خوری چون محله فضای پارکینگ محدود است.

“ما می خواهیم به احترام جوامع و نیازهای خاص خود” راکول گفت.

در هارلم سرخ کرده وبرشته جدید در فضا است که باعث می شود استفاده از پارکینگ خیابان و پیاده رو اجازه داده ویلسون شروع به نقشه کشی بزرگ جمعیت دوباره از جمله شهردار de Blasio.

“من شده اند در اطراف راه رفتن و صحبت کردن به مردم و حدود 70 درصد از محله بلکه از ملکه و بروکلین و در مرکز شهر و کانکتیکات,” او گفت:. “برخی از دیدم شهردار در رستوران و آنها می خواستند آمده است. او در اینجا برای اولین بار بعد از آن باز [در دوشنبه, ژوئن 22].”

سرخ کرده وبرشته را تنها 72 درصد از آن قبل از COVID کسب و کار در هفته اول اما که با 47 کرسی کمتر از داخل عملیات.

رستوران ساعت دیگر — از ظهر تا نیمه شب به جای 5 بعد از ظهر تا 11 p. m. و او می گوید: مهمان طولانی طولانی تر از آنها وجود دارد, رویدادهای ورزشی, برادوی را نشان می دهد بارها و احزاب به عجله کردن به.

“ما دریافتیم که مردم می خواهید به نشستن در مشارکت بیش از یک وعده غذایی با دوستان و خانواده است که آنها شده اند قادر به انجام” ویلسون گفت که درخواست خود را برای جلوگیری از مصرف رزرو زیرا او نمی تواند پیش بینی زمانی که شام را ترک کنند.

Melba’s new outdoor dining has become popular among locals — with Mayor Bill de Blasio even paying a visit.
سرخ کرده وبرشته جدید در فضای باز تبدیل شده است محبوب در میان مردم محلی با شهردار, بیل د Blasio حتی پرداخت مراجعه کنید.G. N. میلر/NYPost

“ما باید برای پیدا کردن یک راه برای حرکت است که در حالی که ما مهمانان احساس راحتی و خوش آمدید,” او گفت:.

علم غرب ارائه مبلمان, رشته, روشنایی, چتر و کشاورزان برای سرخ کرده وبرشته و کار اتاق اهدا چادر و گیاهان آمد از Sweetbrook پرستاری & مرکز باغ.

“این بسیار زیبا” ویلسون گفت:. “یک زن گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی خارج از منزل مانند این. ‘این چیزهایی که ما فقط مرکز شهر و نه در قهوه ای و بژ جوامع,” او گفت:. “همه ما تا به حال اشک در چشمان ما. این کمک می کند تا بازسازی جوامع و ایجاد شغل و ارزشمند است. چیزهای زیادی وجود دارد که عشق و حمایت من سپاسگزار هستم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *