‘تخفیف’ روسیه coronavirus لوازم تخلیه در فرودگاه JFK

60 تن حمل و نقل از coronavirus تجهیزات از روسیه به نیویورک خریداری شده توسط ما در تخفیف به گفته یک مقام آمریکایی.

این منابع که عکس ها نشان می دهد تحویل داده شد روز شنبه در یک آسفالته در فرودگاه JFK نیویورک شد مشخص شده به عنوان “کمک” توسط روسیه, دولت, اما وزیر امور خارجه مایک Pompeo توییتی شنبه شب که ما در واقع خرید ماسک ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی.

در بیانیه ای به پست های ارشد رسمی دولت گفت که اقلام خریداری شده در زیر نرخ بازار.

“ایالات متحده است و خرید لوازم و تجهیزات آشکار با تحویل از کشورهای دیگر” این مقام گفت. “ما قدردانی روسیه از فروش این اقلام به ما زیر ارزش بازار است.”

این مقام گفت: دقیق هزینه بعید است که افشا می شود.

رئیس جمهور تهمت صحبت با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز دوشنبه در مورد COVID-19 بحران و مسائل دیگر از جمله نفت اختلاف بین روسیه و عربستان سعودی است. کاخ سفید بازخوانی تماس ذکر نکرده وسایل حمل و نقل است.

Russian medical equipment coronavirus
جعبه با تجهیزات پزشکی و ماسک ها دیده می شود روی یک نظامی روسیه حمل و نقل هواپیما پیش از آن خروج برای ما.ایسنا

حمل و نقل برای اولین بار ذکر شده با مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه شب در باغ گل رز. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “روسیه فرستاده ما بسیار بسیار بزرگ planeload از همه چیز و تجهیزات پزشکی که بسیار خوب بود.”

روز سه شنبه سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: پوتین پیشنهاد و “مغلوب ساختن پیشی جستن سپاسگزاری پذیرش این کمک های انسان دوستانه” یک گاهشناسی تایید کردند.

Pompeo را صدای جیر جیر به نام سوال که آیا این “کمک” بود که در واقع یک فروش undercutting چه روسیه شاهین می گویند یک تبلیغ پیروزی پوتین.

روز چهارشنبه سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus گفت: هر دو کشور باید ارائه کمک های انسان دوستانه به یکدیگر در زمان بحران در گذشته و بدون شک انجام این کار دوباره در آینده. این یک زمان به کار با هم برای غلبه بر دشمن مشترک را تهدید می کند که زندگی همه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>