خوار کلمبیا doc رابرت Hadden ضربه با مطلب سوء استفاده جنسی مناسب

خوار دانشگاه کلمبیا و متخصص زنان بود که متهم به سوء استفاده جنسی سابق ریاست جمهوری امیدوار اندرو یانگ همسر ساناز بود شکایت جمعه پنج جدید شاکیان از جمله دو که می گویند آنها مورد آزار قرار گرفته بودند به عنوان افراد زیر سن قانونی.

این زنان بودند که نه نام در کت و شلوار, گفت: آنها دچار کلامی و فیزیکی در طول امتحانات توسط رابرت Hadden بنابراین محکوم جنسی سو استفاده کننده می تواند “رضایت خود را prurient و انحرافی بپردازد.

Hadden اتهام تجاوز به یکی از زنان در حالی که او یک دانش آموز دبیرستانی و “مرتب” او را به قربانی خود را با توجه به کت و شلوار.

همراه با نامناسب و غیر ضروری امتحانات Hadden گفتگو با نوجوانان در مورد بکارت “استخراج صمیمی و نامناسب جزئیات بیشتر در مورد چگونه او بدست به تجربه مقاربت جنسی با یک مرد” کت و شلوار متحده است.

زن دیگر که گفت Hadden آزار او به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی ادعا کرد او سوال خود را در یک مجموعه نامناسب افراد در حالی که همه “ogling و قد و برق بدن.”

سه نفر دیگر از زنان که گفته می شود مورد آزار قرار گرفته توسط perv ابتدا در اواخر 1990s توصیف اقدامات مشابه توسط خوار ،

کت و شلوار نیز نام تجهیزات پزشکی که در آن اتهام سوء استفاده صورت گرفت — از جمله مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا و دانشگاه خود را — اجازه می دهد Hadden خود را به ادامه درنده رفتار بدون کنترل.

کلمبیا بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر.

کت و شلوار در یک رشته از شکایت علیه Hadden داده شد یک سیلی بر روی مچ دست خود را در صدور حکم در یک سال 2016 پرونده جنایی.

Hadden اجتناب زندان هم در این مورد با موافقت با ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی و بخشش پروانه پزشکی اش.

زنانی که ظ روز جمعه کت و شلوار به دنبال محاکمه و نامشخص خسارت از Hadden.

بالا ترین مشخصات شاکی است ساناز یانگ گفت که سی ان ان در ژانویه مصاحبه است که او در حمله Hadden در سال 2012 گفت که او مرتب او را برای تجاوز جنسی از قبل در معرض خود را به غیر ضروری امتحانات و اجباری ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net