خوار سابق معاون و شهرستان در دبیرستان شکایت کرد برای سوء استفاده جنسی

یک خوار سابق Stuyvesant دبیرستان دستیار اصلی که التماس گناه به اتهام سوء استفاده جنسی در سال 1999 است که شکایت توسط یک دانشجوی سابق که ادعا می کند او را مورد آزار جنسی او آغاز شد زمانی که او 16.

نیکول Erlichman, 52, ادعای دستیار مدیر و رئیس بخش زیست شناسی ریچارد پلاس مورد آزار جنسی چند بار در هفته به مدت دو سال آغاز شد زمانی که او یک تازه وارد در مدرسه معتبر در ترایبکا با توجه به منهتن دیوان عالی کشور دعوی در دادگاه.

شروع زمانی که Erlichman بود 15 ساله, پلاس مرتب او را “با استفاده از آنها علاقه خود را به علم به عنوان یک راه برای امن زمان به تنهایی با او” با توجه به مدارک دادگاه واصل اواخر جمعه.

پلاس گفت که گفته Erlichman “در جزئیات گرافیکی” در مورد سایر روابط جنسی از جمله با همسر و گفته Erlichman او می خواست تماس جنسی با او را صبر کنید تا زمانی که او تبدیل 16 به اسناد دادگاه ادعا می کنند.

در سال 1985 Erlichman گفت: پس از آن-اصل ابراهیم Baumel مورد سوء استفاده اما Baumel “اقدام به ارعاب Erlichman و باعث می شود که او به این باور است که پلاس انجام داده بود هیچ چیز اشتباه” طرح دعوی در دادگاه مدعی.

Baumel — که فوت در سال 2015 — نمی بررسی به پلیس و یا پدر و مادر او کت و شلوار مدعی. بلکه Baumel هشدار داد پلاس از او شکایت پس از جفت شد “شخصی دوستان” دادگاه مقالات شارژ.

و پلاس “شروع یک کمپین آزار و اذیت” به Erlichman برای آرام ماندن دادگاه براده ادعا می کنند.

سوء استفاده “کرده است خالی از سکنه Erlichman برای بقیه زندگی خود” اسناد دادگاه می گویند.

Erlichman — که در حال حاضر زندگی در شمال ایالت Livingston county — نیز تحت پیگرد وزارت آموزش و پرورش و Stuyvesant برای سهل انگاری تحت قربانیان کودک عمل می کنند که اجازه می دهد تا قربانیان سوء استفاده از کودکان را پیر ادعا می کند که گذشت در خارج از اساسنامه محدودیت ها در طول یک سال نگاه-دوره بازگشت.

“پلاس ادامه دارد در نقش خود به عنوان رئیس بخش زیست شناسی و در ادامه به سوء استفاده جنسی از دختران جوان تا زمانی که او در نهایت گرفتار” با توجه به ادعای, و اضافه کرد که پلاس’ رفتار به طور گسترده ای شناخته شده در مورد مدرسه.

در سال 1999 پلاس بود و محکوم به سه سال آزادی مشروط برای اعتراف به تعرض های مختلف 15-ساله. او آموزش داد تا خود را مجوز بود اما واجد شرایط برای بازنشستگی پس از بازنشستگی.

“ریچارد پلاس آزار خود قدرت فجیع و فراگیر,” Erlichman وکیل Renner واکر گفت. “اما آنچه که بیشتر مربوط به این است که خود را سوء استفاده از قدرت تصویب شد و قطعا فعال دیگر نظارت بازیگران در سازمان حفاظت محیط زیست.”

Erlichman دیگر وکیل آنا کول فره گفت: “ما قویا بر این باورند که آنچه اتفاق افتاده است به پلاس است نه عدالت. او با سه سال و حقوق بازنشستگی و قربانیان خود را کردم هیچ چیز نیست.”

یک مرد ناشناس که پاسخ پلاس’ تلفن آویزان بر روی پست.

هرزه با شهر قانون بخش گفت: آنها بررسی خواهد شد در این مورد.

سازمان حفاظت محیط زیست را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>