یک قاضی فدرال تعجب آور تصویب T-Mobile $26 میلیارد دلار کسب حداکثر سرعت دویدن در روز سه شنبه ممکن است با تشکر از ظرف رئیس شبکه چارلی Ergen و خود را در پشت صحنه مقابله ساخت.

Ergen چالاک میلیاردر که کنترل غذا به نظر می رسد نقش موثری در متقاعد کردن ما قضاوت ویکتور ماررو که تلویزیون های ماهواره ای غول پیکر می تواند ایجاد ماندگار حامل های بی سیم برای جایگزینی با حداکثر سرعت دویدن با کمک کمی از دوستان خود اسناد دادگاه نشان می دهد.

Ergen on Dec. 17 شهادت داد که او در گفتگو با یک شریک استراتژیک برای کمک به ساخت یک شبکه به رقابت با ورایزون و AT&T به تازگی افزایش تا T-Mobile, پرونده های دادگاه نشان می دهد. او کاهش یافته است به نام نام باز جلسه داد اما به جزئیات به قاضی در پشت درهای بسته.

در 173 صفحه تصمیم تصویب معامله قاضی ماررو در روز سه شنبه اشاره کرد “شواهد در حال حاضر محرمانه و خلاق همکاری های استراتژیک که ظرف برنامه ریزی است.” او گفت: hush-hush مشارکت “نشان می دهد که ظرف رقابت خواهد به عنوان یک مخل ‘maverick’ … ارائه قیمت های پایین برای نوآورانه و خدمات با کیفیت بالا.”

این dealmaking بالقوه بزرگ است چرا که Ergen حق فروش تا 50 درصد از برنامه ریزی شبکه های بی سیم به شرکای استراتژیک — با تشکر از وزارت دادگستری ضد تراست رئیس ماکان Delrahim منابع گفت: پست.

T-Mobile — که تا به حال به فروش دارایی های خود را به غذا از جمله تقویت تلفن همراه را به نفع خود DOJ تصویب کرده بود خواستار ظرف تنها مجاز به فروش 5 درصد سهام به هر شرکای جدید, منابع گفت. اما DOJ در به دنبال ایجاد یک ماندگار چهارم حامل های بی سیم, اصرار ظرف مجاز به فروش 50 درصد سهام خود را به سرمایه گذاران استراتژیک به عنوان طولانی به عنوان آنها را شامل نمی شود T-Mobile و Sprint رقبا مانند AT&T, Verizon یا کابل شرکت ها از جمله Comcast منابع توضیح داده شده است.

Ergen نیازهای شرکای استراتژیک برای کمک به تامین 8 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار ظرف می گوید آن را برای ساخت کشور چهارم-بزرگترین شبکه های تلفن همراه و شهادت” ، ظرف به احتمال زیاد نمی تواند قرض گرفتن همه که پول از بانک های سنتی در یک نمونه ساختار و نیازهای صاحبان سهام شرکای یک منبع نزدیک به این وضعیت گفت:, و اضافه کرد که هزینه های برای ساخت یک شبکه به راحتی می تواند افزایش به 15 میلیارد دلار در محدوده.

منابع می گویند ظرف مدیران گفته اند وال استریت این شرکت برگزار شد با دره سیلیکون غول مانند گوگل و آمازون در مورد آن شبکه سازی برنامه های. گوگل را رد کرده است هر گونه مذاکرات با ظرف. آمازون نمی بازگشت یک درخواست برای نظر.

در rebuffing اعتراض به T-Mobile/با حداکثر سرعت دویدن ادغام از 13 دولت به طور کلی وکیل, قاضی, ماررو روز سه شنبه با اشاره آمازون به عنوان یک پتانسیل ارائه دهنده خدمات به شبکه های جدید.

“در حالی که تلفن همراه در هسته شبکه های سنتی نیاز به مقدار زیادی از سخت افزار است که هزینه نصب و نگهداری ظرف قصد دارد برای ساخت یک “مجازی, شبکه’ که بیشتر متکی به شدت در نرم افزار و ابر-خدمات میزبانی وب ارائه شده توسط شرکای بالقوه مانند آمازون” قاضی گفت: در تصمیم گیری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im