دیزنی مدیر عامل صادر کرده است عذرخواهی پس از شرکت ناودان برای fining کالیفرنیا مدرسه ابتدایی — به دلیل آن را نمایش جدید “شیر شاه” فیلم در طول جمع آوری کمک.

“شرکت ما @WaltDisneyCo معذرت خواهی به امرسون ابتدایی مدرسه انجمن اولیا و مربیان و من شخصا کمک به بالا بردن صندوق, ابتکار” Bob Iger ارسال شده در توییتر.

جنجال آغاز شده در سال گذشته هنگامی که پدر و مادر با بهره گیری از یک “پدر و مادر شب” جمع آوری کمک برای امرسون مدرسه ابتدایی در برکلی به تماشای یک کپی از 2019 فیلم است که یکی از پدر خریده بود در بهترین خرید سی ان ان گزارش شده است.

“او متعلق به آن است. ما به معنای واقعی کلمه تا به حال هیچ ایده ما شکستن هر گونه قوانین” PTA جمهور دیوید رز گفت: خروجی.

فیلم, صدور مجوز, ایالات متحده آمریکا که دسته غربالگری حقوق برای دیزنی فرستاده مدرسه ژانویه در نامه ای خواستار 250 دلار جریمه برای نمایش این فیلم بدون اجازه.

Disney CEO Bob Iger
مدیر عامل شرکت دیزنی Bob Igerسازمان حفاظت محیط زیست

قانون کپی رایت ممنوع نمایش فیلم در عمومی به مخاطبان بدون پرداخت هزینه های صدور پروانه.

پدر و مادر لری Droste, که همچنین خدمت در برکلی شورای شهر در زمان به توییتر به شدت این شرکت برای شارژ هزینه.

“امرسون PTA احتمالا مطرح 250 دلار است که شب به پرداخت پور [sic] معلمان و کمک به بچه های ما” او هنوز توییتی. “$250 تن برای انجمن اولیا و مربیان. $250 تغییر کنده برای دیزنی.”

دیگر انتقاد کاربران امکان “دله دزدی” است که ممکن است گفته دیزنی مورد غربالگری.

“برخی از بازنده رفت و به یک انجمن اولیا و مربیان جمع آوری کمک در امرسون ابتدایی در برکلی و سپس snitched” کاربر @scenebyashlix نوشت.

اما دیگران دفاع دیزنی برای اجرای آن مجوز.

“هزینه آن $195 برای مدت یک سال چتر مجوز به فیلم صفحه نمایش برای جمع آوری اعانه مدرسه. امرسون ابتدایی PTA ادعا می کند به بالا بردن بیش از $170k یک سال برای مدرسه خود را,” @snickerpants نوشت. “آیا به من بگویید که آنها نمی تواند استطاعت آن را. آنها هم فکر نمی کنم در مورد صدور مجوز و یا نمی خواهید.”

“بنابراین آنچه در مورد همه عنوان 1 مدارس دیگر انجمن اولیا و مربیان/PTA گروه & مدارس که در واقع پیروی از قوانین و استفاده از آنها ناچیز بودجه به خرید مجوز و که نمی توان $8000 از عدم پیروی از قوانین ؟ شما خواهد شد کمک به همه کسانی که در جمع آوری اعانه?” کاربر توییتر @JamieHeather80 نوشت: به Iger.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی