دیزنی بسته پارک به طور نامحدود در میان coronavirus همه گیر

دیزنی است که نگه داشتن درها را به خود ما استراحتگاه بصورتی پایدار و محکم بسته در میان شیوع کروناویروس.

خانه ماوس روز جمعه گفت که آن را حفظ خواهد کرد به دیزنی لند توچال در آناهایم, کالیفرنیا., و والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو فلوریدا., بسته تا “اطلاع ثانوی.”

“در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار عدم قطعیت با توجه به اثرات COVID-19 ایمنی و رفاه مهمانان ما و کارکنان باقی مانده شرکت والت دیزنی را اولویت” این شرکت در بیانیه ای گفت.

این شرکت اعلام کرد که بسته شدن هر دو پارک در مارس 12, گفت: آن پرداخت شده است آن اعضای بازیگران تا کنون از آن. در نور از تمدید تعطیلی دیزنی گفت: آن را گسترش پرداخت ساعتی پارک ها و رفت و آمد مکرر اعضای بازیگران طریق مارس 18.

در چهارشنبه MoffettNathanson تحلیلگر مایکل Nathanson تخمین زده می شود که پارک دیزنی در آمریکا می تواند به صورت بالقوه $3.4 میلیارد دلار درآمد از دست دادن در این سال با توجه به در حال انجام coronavirus تعطیلی و متعاقب آن رکود است.

“قرار دادن آن همه با هم با وجود سقوط در دیزنی قیمت سهام به تاریخ ما فکر می کنم ترکیبی از COVID-19 اثرات و متعاقب آن رکود اقتصادی باعث بی سابقه درد در اینجا” Nathanson گفت.

دیزنی سهام کاهش یافت و 8.5 درصد به $96.40 در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>