دیزنی مدیران خشمگین بیش از ‘موقت’ coronavirus کاهش پرداخت

دیزنی execs عصبانی هستند مورد نیاز برای ثبت نام جدید “موقت” قرارداد کاهش پرداخت های خود را تا 30 درصد با هیچ پایان تاریخ — حتی اگر رئیس شرکت Bob Iger در گذر است تا تمام حقوق خود و مدیر عامل شرکت است که مصرف 50 درصد برش خود را.

معاون رئیس جمهور در دیزنی معمولا درآمد بین $150,000 و $200,000 در پایه پرداخت در حالی که مدیران ارشد اغلب کسب درآمد $700,000 یا بیشتر با توجه به هالیوود. بسیاری از شرکت ها کارگران مواجه کردند و در پی این بیماری همه گیر سازندگان: شرکت پارک ها و به تأخیر انداختن فیلم برای اولین بار.

منابع متعدد گفت: خروجی اخبار نبرد را شکسته است بین بالا برنج و کسانی که در سطوح پایین تر. کارکنان به خصوص ناراحتی آنها داده شد و تنها دو روز برای ثبت نام جدید و اصلاح شده قرارداد با هیچ پایان تاریخ مشخص شده است.

“بسیاری از شرکت زمین به توقف به دلیل این بیماری همه گیر و برای این افراد شکایت در مواجهه با درد و رنج های زیادی در جهان است که فقط فوق العاده خودخواه و غمگین” یک منبع در دیزنی گفت: THR.

دیزنی سعی در اشاره Iger دادن تا ماشین خود کمک هزینه در طول این دوره مشخص اما که نمی دلجویی از کارکنان که می دانیم بخش عمده ای از درآمد خود را که می آید از پاداش و گزینه های سهام را دست نخورده باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>