دیزنی به کالیفرنیا پارک در میان شیوع کروناویروس

دیزنی را در کالیفرنیا پارک های این هفته با توجه به کروناویروس که همچنان به گسترش با توجه به گزارش.

این حرکت تنها چهارمین بار در تاریخ است که عملیات در دیزنی لند در آناهایم, کالیفرنیا., خواهد بود به طور موقت به حالت تعلیق انواع گزارش شده است.

آن را قبلا بسته درهای خود را پس از هفت. حملات 11 صبح روز پس از JFK assassination و زلزله نورتریج.

“در حالی که وجود داشته است هیچ موارد گزارش شده از COVID-19 در دیزنی لند توچال پس از به دقت بررسی دستورالعمل فرماندار کالیفرنیا با حکم اجرایی و در بهترین مورد علاقه مهمانان ما و کارکنان ما در حال اقدام برای بستن دیزنی لند پارک و Disney California Adventure, شروع, صبح روز 14 مارس از طریق پایان ماه” این شرکت در بیانیه ای گفت.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز چهارشنبه برای همه اجتماعات 250 یا بیشتر به لغو و حداقل تا پایان ماه مارس.

این معلوم نیست که این پارک را بازگشایی و اینکه آیا وجود خواهد داشت هر گونه اقدامات انجام شده در Disneyworld در اورلاندو ،

“ما به نظارت بر وضعیت در حال انجام و به دنبال مشاوره و راهنمایی فدرال و مقامات دولتی و سازمان بهداشت و درمان. دیزنی ادامه خواهد داد به پرداخت اعضای بازیگران در طول این زمان” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>