دیزنی کردند کارکنان ‘که شغل نیست و لازم است در این زمان’

دیزنی آغاز خواهد شد به طور موقت تخمگذار کردن کارکنان به عنوان آن می آید به مقابله با تاثیر از پارک و فروشگاه تعطیلی و تاخیر منتشر شده در فیلم و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

خانه ماوس گفت: پنجشنبه شب بود که این امر کردند کارکنان “که شغل نیست و لازم است در این زمان” را به عنوان از آوریل 19. Furloughed کارکنان “را دریافت کامل مزایای مراقبت های بهداشتی به علاوه هزینه کارمند و شرکت بیمه پرداخت خواهد شد توسط دیزنی” این شرکت اعلام کرد.

هرزه برای دیزنی را ارائه نکرده تعداد چگونه بسیاری از می تواند به طور موقت گذاشته است. بیش از 75 درصد از دیزنی 223,000 کارکنان کار برای پارک ها و محصولات بدست آورد.

در بیانیه ای که روز شنبه این شرکت وجود دارد گفت: “هیچ نشانه ای روشن از زمانی که ما می توانید راه اندازی مجدد کسب و کار ما است” و آن را “مجبور به تصمیم گیری دشوار به مرحله بعد و کردند کارکنان.”

دیزنی شده است ضربه سخت با این بیماری همه گیر. همه دیزنی 12 پارک از جمله دیزنی لند و دیزنی بسته شده اند پس از 15 مارس و پس از آن این شرکت متعهد به پرداخت حقوق از طریق مارس 18.

علاوه بر آن خط کروز متوقف شده است و بسیاری از بزرگترین فیلم سال شده اند با تاخیر به سالن های سینما در سراسر جهان بسته اند. دیزنی متعلق به ESPN نیز ضربه سخت به عنوان رویدادهای ورزشی زنده شده اند به حالت تعلیق درآمد.

در اوایل این هفته دیزنی execs گفت: آنها قطع پرداخت با توجه به همه گیر. مدیر اجرایی باب Chapek است که مصرف 50% کاهش در حقوق و دستمزد در حالی که Bob Iger شرکت رئیس اجرایی خواهد شد و چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>