دکتر دستگیر و به اتهام خفه کردن دختر های اجتماعی فاصله

یک کنتاکی دکتر بازداشت شده است به اتهام خفه یک دختر نوجوان برای اجتماعی فاصله.

لویی-منطقه پزشک جان Beth, 57 بود فیلم برداری در یک ویدئو ویروسی لعن و تنه زدن این گروه از نوجوانان برای پیوستن به فاصله اجتماعی توصیه های coronavirus گیر با توجه به لویی مترو اداره پلیس.

در 27-دوم کلیپ Beth است که گفته می شود دیده می شود نزدیک شدن به یک گروه از نوجوانان در روز جمعه حدود 8:30 p.m و رفتن تا آنجا که به پرش در بالای یکی از دختران در طول testy اختلاف است.

“بدیهی است که ما نمی توصیه افراد نگران اجتماعی فاصله گرفتن امور به دست خود و مقابله با مردم در مورد آن به خصوص در هر جسمی راه” یک سخنگوی پلیس در بیانیه ای گفت به محلی CBS وابسته است.

“ما از مردم که نگران اجتماعات بزرگ به تماس 311 یا 911 به گزارش نگرانی های خود را.”

Beth با این نسخهها کار برای یک بیهوشی یک شرکت قرارداد توسط باپتیست سلامت بیمارستان در لوییویل و قرار داده شد, در مرخصی اداری پس از حادثه, CBS گزارش شده است.

“[T]او شرکای SIAC یک بخش از یک بیهوشی PLLC تصمیم گرفته اند به جای پزشک به نظر می رسد که در این ویدئو در مرخصی اداری به عنوان از آوریل 5 دستور تحقیقات بیشتر” این گروه در بیانیه ای گفت برای فردا.

“ما به خوبی خواسته های گسترش به تمام طرف های درگیر و ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت به عنوان اطلاعات جدید توسعه.”

Beth چهره یک تعداد از اختناق در درجه اول و در سه فقره آزار و اذیت با تماس فیزیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im