دکتر می گوید: پزشکی کارگران در مواجهه با سوء استفاده از coronavirus بیماران

دکتر که مدیریت یک سیب بزرگ مبتنی بر زنجیره ای از مراقبت های فوری و مراکز توصیف یک وضعیت نگران کننده است که خود را پزشکی کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال برای تحمل و قدرت – بیماران تف و پرتاب لفظی در آنها.

Dr. J. D. Zipkin دانشیار پزشکی مدیر Northwell سلامت – GoHealth مراقبت فوری ارائه یک تصویر تیره و تار از له از COVID-19 بيمار در سراسر شهرستان.

“من شرح آن را در دو راه ما در حال نوشیدن از شیر آتش نشانی و راه دیگری برای توصیف آن است که همه چیز را در آتش و آتش نشانی نیز در آتش” Zipkin و گفتگو کرد.

اما “آنچه که می افزاید: به پیچیدگی” او افزود: در حال بیمارانی که “دشمن به ما میز جلو.”

“ما تا به حال مردم زباله ما لابی, لعن, تف, سرفه در چهره کارکنان من اگر آنها نمی آنچه آنها می خواهند. ما تا به حال به سطح شیب دار تا امنیت. آن را یک کل معامله” Zipkin گفت.

“من شخصا این نوع از کسی که اجرا می شود به سمت آتش برای کمک به. بنابراین این کاملا خسته کننده ساعت و من شده اند این محروم از خواب در حالی که بلند است اما نیز وجود دارد یک حس عمیق از هدف است که نوع من را نگه می دارد رفتن” او گفت:.

“من تا به حال بسیاری از ارائه دهندگان پایان شیفت خود در اشک. آن را بیش از هر یک از ما برای امضا.”

An Urgent Care
نقشه های گوگل

دکتر جنیفر Haythe مهم مراقبت از قلب و عروق در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در توصیف تاثیر بر خانواده مجاز به دیدار عزیزان خود را در میان بحران است.

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از بار عاطفی که خانواده نمی تواند با آنها وجود دارد که مردم در حال مرگ هستند نسبتا به سرعت به خصوص در این سن گروه,” او گفت:.

“برای من شخصا پیدا کنم که من خیلی… شما می دانید که من از خواب بیدار, من در, من در تمام طول روز و من خاموش. و پیدا کنم که زمانی که من احساس می کنم بیشتر غرق شده است یا در شب در حال حاضر من به تنهایی و بدون خانواده و یا وقتی که من از خواب بیدار در صبح و من متوجه این واقعیت است. این یک رویا” Haythe گفت.

“من نه شما می دانید بیدار شدن از خواب و این همه از بین رفته اند. و سپس من خودم احساس بیشتر احساسی است. اما من فکر می کنم ما همه عامل در این کار بسیار بالا-سطح استرس بالا و سطح کورتيزول و شما می دانید در هر حال حاضر و پس از آن شما پایین آمدن از آن و از آن بازدید شما.”

دکتر با تاکید بر اهمیت داشتن همه انجام بخشی خود را برای حفظ پزشکی کارگران امن است.

“مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند نه یک منبع نامحدود است. ما مریض ، و در یک نقطه خاص ما میخوایم اگه مشکلی پزشکان نیست به خوبی و نمی تواند مراقبت از مردم است,” او گفت:.

“بنابراین ما نیاز به حفاظت از تمام افرادی که در مبارزه با ماندن در خانه و ماندن دور از هم جدا از سایر افراد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im