به عذر خواهی نیست تقریبا به اندازه کافی برای کودی Bellinger.

داجرز’ ستاره مشت پاسخ داد: یک روز پس از Houston Astros صاحب جیم جرثقیل و بسیاری از Astros بازیکنان ارائه شده تا ترد-mouthed تاسف بیش از تقلب و رسوایی که لرزاند MLB.

کمیسر راب مانفرد که دست مجازات به حق امان نمی شد ،

“من فکر مانفرد مجازات ضعیف بود به آنها مصونیت او گفت:” با توجه به رادیو فردا. “منظور من این بچه ها بودند خیانت به مدت سه سال. من فکر می کنم آنچه که مردم نمی دانند این است Altuve به سرقت برده یک MVP از [یانکی ها outfielder هارون] قاضی در ’17. هر کس می داند که آنها را به سرقت برده حلقه از ما.”

آستروس’ 2017 جهان سری اجرا با نتیجه 7 بازی برنده بیش از داجرز در Bellinger را rookie فصل است. مانفرد قصد ندارد در حال تغییر کتاب رکورد و جرثقیل قاطعانه بود که نشانه سرقت طرح “نمی تاثیر بازی.”

Bellinger, فصل گذشته لیگ ملی MVP, تقویت خود را در حمله به آستروس سوال توسط خوزه Altuve بازی برنده اصلی اجرا در سال 2019 ALCS. Altuve را تکذیب کرد روز پنج شنبه بود که با کمک استفاده از یک زنگ به عنوان برخی پیشنهاد کرده اند با تشکر عجیب و غریب خود را جشن که شامل او اصرار به تیمی که آنها را خاموش پیراهن او.

“من نمی دانم آنچه که بشر در بازدید از یک پیاده روی کردن خانه اجرا در برابر Aroldis چپمن برای ارسال تیم خود را به جهان سری 1) است که فکر می کنم نمی rip نیوجرسی من خاموش,’ اما 2) رفتن به تونل خود را تغییر دهید و سپس بیرون آمده و انجام مصاحبه خود را. که باعث می شود هیچ حس به من” Bellinger گفت.

منصفانه بگویم که Bellinger نمی کند آرام دیدن چشم به چشم با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de