آن را طولانی مدت چهار سال در بوستون برای دیوید قیمت که در برخورد با یو پی اس و فراز زندگی از روی تپه با Red Sox و تا به حال درگیری با رسانه های محلی.

34 ساله قیمت معامله شد به داجرز سه هفته پیش همراه با ستاره outfielder Mookie بتی و چپ دست است و در حال حاضر با بهره گیری خود را در فصل جدید.

“من تنها شده است در اینجا یک زن و شوهر از هفته اما من واقعا نمی تواند شادتر” قیمت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

میان قیمت ترین بدنام بوستون لحظات پاره Dennis این برای گفتن “اوه” هنگامی که او را دیدم Eduardo Rodriguez آمار بر روی صفحه نمایش در طول بازی در سال 2017. قیمت مواجه شده این در تیم هواپیما و به او گفت به “f–k از اینجا.” این گفت: در سال گذشته دو هرگز جبران.

هر چند لس آنجلس است که در بازار کمبود فشار رسانه ها در اوایل ایستاده بود به قیمت که برنامه ریزی شده را به خود داجرز بهار اولین بار در روز دوشنبه ،

“این چنین یک تفاوت بزرگ از بوستون به اینجا,” او گفت:. “واقعا آن را شب و روز است.”

یکی از انتقادات در برابر قیمت خود عدم postseason موفقیت اما او آمد تا در ALCS و سریال های روز دنیا به عنوان Sox برنده آن در سال 2018 است. او داد تا فقط یک اجرا در هفت نوبت در بوستون عنوان-عقد بازی 5 پیروزی. بوستون است که در حال حاضر تحت بررسی توسط MLB ممکن است غیر قانونی ثبت سرقت در طول سال 2018 شود.

“نگاه, آن را مانند من می خواستم به داد و ستد” گفت: قیمت کاغذ. “من سپاسگزار برای من چهار سال در بوستون. من به آنجا رفتم برای برنده شدن و برنده شدیم. اما اگر من تا به حال یک لیست از سه یا چهار تیم من می خواستم به عنوان معامله به LA قطعا شده در آن است. من افتخار به بخشی از این حق رای دادن و محل آن در تاریخ است.”

قیمت که تا به حال 4.28 عصر در 22 شروع می شود در فصل گذشته به سه سال و $96 میلیون چپ خود قرارداد. Red Sox پوشش نیمی از باقی مانده حقوق و دستمزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی