سازمان حفاظت محیط زیست ممنوعیت مدارس با استفاده از زوم از راه دور و یادگیری در میان نگرانی های امنیتی

این شهر وزارت آموزش و پرورش محروم معلمان و مدیران با استفاده از ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم از راه دور برای اهداف یادگیری بیش از نگرانی در مورد نقض امنیت — مانند “زوم-بمب افکن” که ربودن چت روم.

در روز شنبه یادداشتی به دست آمده توسط پست DOE افسر ارشد عامل pousada west رامیرز به اطلاع مدیران زوم که باید دیگر استفاده می شود — و این که پلت فرم باید با جایگزین Google Hangouts ملاقات و یا مایکروسافت تیم است.

“ما می دانیم که چقدر سخت شما و کارکنان خود را در حال کار را از راه دور یادگیری یک واقعیت برای دانش آموزان و خانواده ها و قدردانی از راه های که در آن شما در حال رفتن بالا و فراتر از هر روز. ما همچنین می دانیم که شما به اشتراک گذاشتن نگرانی ما برای دانشجو ایمنی” در این نامه می خواند.

این نامه در ادامه می گویند: “اگر شما در حال حاضر با استفاده از زوم برای ویدئو کنفرانس ما آماده کمک به شما در انتقال به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

اپل بزرگ مربیان شروع به استفاده از زوم از راه دور آموزش دانش آموزان پس از تمام شهر ساختمان مدرسه توقیف شده در Mar.16 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“برخی از این ممکن است احساس ناگهانی, انتقال, اما ما در اینجا به شما.” رامیرز نوشت. “ما می دانیم که چقدر سخت شما و کارکنان خود را مشغول به کار به سرعت هوای جدید خو گرفتن به ویدئو کنفرانس ابزار و ما به فوریت کار کرده و بیش از آخر هفته به حفظ برخی از به طور گسترده ای استفاده می شود در حالی که گزینه های ایجاد شفافیت در کسانی که یک خطر برای حفظ حریم خصوصی و امنیت.”

در این نامه آمده است که جایگزین زوم مانند Google Hangout در دیدار “امن برای استفاده از” برای آموزش از راه دور.

“در روزهای آینده ما به اشتراک بگذارید مفصل چگونه به اسناد و مدارک خود را برای معلمان و خانواده ها برای حمایت از انتقال به گوگل دیدار و/یا مایکروسافت تیم” رامیرز نوشت. “در این میان باید اولویت خود را ادامه آموزش و خدمات به دانش آموزان خود را.”

شده اند وجود دارد گزارش های اخیر از هکرها “زوم-بمب گذاری” و یا ربودن ویدئو کنفرانس در زوم پلت فرم.

هنوز هم برخی از کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست ابراز نا امیدی با نیاز به انتقال به یک پلت فرم جدید برای آموزش از راه دور پس از بسیاری در حال حاضر در هفته را صرف تطبیق با شیوه جدیدی از آموزش است.

“در حالی که من درک می کنم وجود دارد مسائل امنیتی با زوم ما در گذرگاه زمان و دولت و یا ضرورت” یک مدیر گفت: پست.

“مربیان با آموزش آنلاین برنامه ها و جوامع برای دانش آموزان خود را با صفر و ارشاد صفر ورودی از سازمان حفاظت محیط زیست” مدرسه رسمی گفت. “بسیاری از معلمان تاسیس مداوم زوم درس با دانش آموزان خود را.”

این مدیر افزود: “در آن زمان تعداد بی شماری از تماس های تلفنی و مراحل ترسیم نحوه دسترسی به این سیستم عامل های مجازی برای پدر و مادر و خانواده و در حال حاضر ما باید آن را تغییر دهید و از ابتدا شروع دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im