سازمان حفاظت محیط زیست لغو چهره به چهره پدر و مادر و معلم همایش با توجه به کروناویروس

وزارت آموزش و پرورش لغو همه در شخص پدر و مادر-معلم همایش های برنامه ریزی شده برای پایان این هفته گفت: آنها را به صورت الکترونیکی انجام می شود و یا از طریق تلفن در نور از افزایش coronavirus نگرانی.

به طور معمول برگزار شد در فرد, کنفرانس در روز پنج شنبه و جمعه, مارس 12-13: “آیا هنوز هم می گیرد — اما پدر و مادر باید با حضور در فرد” سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در یک صدای جیر جیر. “به جای پدر و مادر, معلم, همایش ها رخ می دهد از طریق تلفن و یا عملا.”

اگر پدر و مادر قادر به ترتیب برای جلسات از راه دور, سازمان حفاظت محیط زیست گفت: آنها ارائه فرصت های آینده به مشورت با معلمان است.

اتحادیه معلمان رئیس Michael Mulgrew تمجید حرکت در میان فزاینده COVID-19 ترس.

“سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم درست” او در بیانیه ای گفت. “با توجه به سطح نگرانی بیش از coronavirus والدین همایش در هفته آینده باید انجام شود توسط تلفن و یا اینترنت است.”

سازمان حفاظت محیط زیست بارها اعلام کرده است که تعطیلی قریب الوقوع نیست اما رسیده به مدیران برای ارزیابی آمادگی خود را برای انجام کلاس های از راه دور.

در ضمن حدود 110,000 نفر با امضای یک طومار خواستار بسته شدن مدارس شهرستان.

راه اندازی هفته گذشته دادخواست التماس رژیم صهیونیستی است. کومو به شاتر سیستم در حالی که این شهر تهیه یک طرح شامل کشنده سرایت.

“ما کودکان و نوجوانان و کارکنان در حال گرفتن مترو به مدرسه هر روز در تماس با بسیاری از مردم در مترو و در مدرسه” درخواست استدلال می کند. “من فکر می کنم آنها در یک وضعیت خطرناک است.”

به جای به طور منظم کلاس های وزارت آموزش و پرورش باید به نوبه خود به از راه دور آموزش ناگهان محبوب کمپین متحده است.

“ما فکر می کنیم بازمانده است و اولویت اصلی در حال حاضر آن را بار خوانده شده. “با تکنولوژی امروز ما هنوز هم قادر خواهد بود برای پیشرفت تحصیلی و همچنین به عنوان نگه داشتن هر کس امن است.”

نظرات به درخواست استدلال کرد که کودکان و نوجوانان باید به مترو و اتوبوس در طول ترساندن و سلامت باید سازمان حفاظت محیط زیست را در اولویت قرار میدهد.

قضاوت از تن از دیدگاه, دانشجو, نگرانی شروع به افزایش می یابد.

“من امضای چون من نمی خواهم به مرگ به خاطر از مدرسه” نوشت: یکی signee. “من می خواهم به جای یادگیری آنلاین و سپس رفتن به مدرسه و دریافت coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de