وزارت آموزش و پرورش nixed یک پیشنهاد به حرکت یک جامعه جلسه با مدارس رئیس ریچارد کررنزا از چینی به چلسی پس از ارسال داستان در حال حرکت است.

این ادعا که در سالن اجتماعات MS 131 Sun Yat Sen در خیلی کوچک بود, سازمان حفاظت محیط زیست فشرده جامعه آموزش و پرورش شورای 2 به حرکت های منطقه 2 شهر هال به چلسی دبیرستان در این هفته است.

چند تن از اعضاء گفت: آنها گیج درخواست در نور از عمیق تر شدن تنش ها بین آسیایی نیویورک و کررنزا و اشاره کرد که او قبلا به نظر می رسد در محل و بدون عارضه است.

“ما باید با حسن نیت شروع به بسته شدن این بخش گفت:” عضو ادوارد Irizarry. “من نمی فهمم که چرا آنها این کار را انجام دهند.”

دیگر عضو استدلال کرد که کررنزا بود و میلی به تجربه خود را در یک برنامه به طور بالقوه محیط خصمانه داده اخیر در اعتراض به تصدی خود با فعال گروه است.

اما یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست روز پنجشنبه گفت که آنها تنها خواسته برای تغییر محل ملاقات حضور و غیاب تقاضا بود و پس از توافق برای حفظ تاون هال در چینی.

“همه پدر و مادر ها خوش آمدید در هر نشست و ما در حال نگه داشتن این نشست در محله چینی ها” گفت: میراندا Barbot. “ما پیشنهاد یک محل جدید در منطقه به این دلیل ساده که ما می خواهیم اجازه می دهد تا برای حداکثر مشارکت والدین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی