یک سگ خانگی در هنگ کنگ است قرارداد coronavirus از صاحب آن در چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار شناخته شده انسان به حیوان انتقال بیماری بهداشت محلی مقامات تایید چهارشنبه.

پوچ قرار داده شد تحت قرنطینه در یک حیوان تسهیلات پس از سه آزمون تایید آمد آن را با یک “سطح پایین عفونت” از COVID-19 ویروس — هر چند آن را نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماری, یک سخنگوی هنگ کنگ کشاورزی شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست (AFCD) در بیانیه ای گفت.

وجود دارد این است که “هیچ مدرکی” که حیوانات خانگی می تواند یک منبع از ویروس و یا که آنها را حتی تبدیل به بیمار پس از آلوده سخنگوی تاکید کرد. اما این گروه توصیه می شود که حیوانات خانگی مانند سگ و گربه از خانواده ها از تایید موارد باید در زیر قرار داده شده رسمی قرنطینه.

“جدا از حفظ بهداشت خوب شیوه های صاحبان حیوان خانگی نیاز نمی شود بیش از حد نگران و تحت هیچ شرایطی نباید آنها را رها حیوانات خانگی خود را ،” AFCD سخنگوی گفت.

مقامات اولین آزمایش سگ در فوریه. 26 و پیدا سطوح پایین coronavirus از خود بینی و دهان را نمونه یک روز بعد. دو تکرار آزمایش در اوایل این هفته منجر به یک “ضعیف مثبت” برای ویروس بخش گفت.

سگ همچنان به آزمایش می شود و خواهد شد به صاحب آن پس این نتایج دوباره منفی.

“افرادی که بیمار هستند باید محدود کردن تماس با حیوانات” در بیانیه ای گفت:. “اگر وجود دارد هر گونه تغییر در وضعیت سلامت حیوانات خانگی مشاوره از دامپزشک باید به دنبال به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im