این شهر بالا ناظر آژانس است بنابراین در انجام چک های پس زمینه برای شهر جدید کارکنان است که آن را نمی کند انتظار برای گرفتن تا برای یکی دیگر از سه تا چهار سال یک مقام گفت.

در آماده سازی برای یک شورای شهر در جلسه در مورد این موضوع روز شنبه گروه تحقیقات کمیسر مارگارت Garnett ارسال یک یادداشت در ماه گذشته به شورای تحلیلگر مالی, جک استرن با توجه به جمع شدن تا به حال کاهش یافته و به 5,328 کارکنان تا پایان سال 2019 در بخش با توجه به آژانس استخدام اضافی محققان.

که 15 درصد کمتر از در ماه مارس گذشته زمانی که Garnett شهادت در شورای تحقیقات کمیته شنوایی که پرونده رسیده بود 6,300 – از جمله 1,900 موارد قدمت آن به سال 2016 است که در عین حال بررسی شود. این caseload به طور خلاصه افزایش یافت و به بالا از 6,480 ژوئیه گذشته.

اما Garnett همچنین گفت: در این یادداشت به تاریخ Jan. 24 که حتی با اضافی 13 محققان DOI انتظار ندارد برای “نزدیک شدن” برای دیگری “36-48 ماه.”

عضو شورای Ritchie تورس (D-برانکس) که ریاست کمیته تحقیقات گفت: او قدردانی DOI را “بیشتر حس فوریت” در کاهش آن انباشت اما “اندازه خالص باقی می ماند شرم آور است.”

“دیگر در این زمینه تحقیقات رنج کشیده کمتر ارزش آن تحقیقات تبدیل به” این عضو شورای گفت: پست در روز یکشنبه ،

“چه مقدار در انجام یک بررسی پس زمینه سه, چهار, پنج سال پس از استخدام یک کارمند؟”

او گفت: عدم کاهش انباشت برگ های این شهرستان بیشتر در معرض خطر استخدام جنسی pervs و دیگر بد سیب — حتی در طول “سطح بالایی از دولت شهرستان.”

مثلا DOI هرگز به انجام به اطراف کردم کامل بررسی زمینه های دیوید هی سابق معاون سابق رئیس ستاد در وزارت آموزش و پرورش اخراج و در اواخر سال گذشته پس از دستگیر شدن به اتهام تلاش برای ترتیب با 14 سال در ویسکانسین.

تورس به نام هی را استخدام “افتضاح” و اضافه کرد که او قصد دارد به درخواست Garnett و دیگر DOI کارکنان در روز دوشنبه کمیته تحقیقات شنوایی چگونه یونجه کاهش یافت و از طریق ترک به کار “در بالاترین سطح از سازمان حفاظت محیط زیست.”

تورس نیز وجود دارد گفت: پرسش های بی پاسخ در مورد کوین اوبراین سابق بالا aide به شهردار, بیل د Blasio.

اوبراین استخدام شد و در سال 2016 تنها ماه سال بعد از اینکه کنسرو شده از پست قبلی در انجمن فرمانداران دموکرات در واشنگتن, DC, زیر اتهام ارتکاب آزار و اذیت جنسی.

او زخم تا اخراج بی سر و صدا توسط این شهرستان در سال 2017 به اتهام اذیت و آزار جنسی دو شهرستان کارکنان.

اوبراین ارائه شده بود DOI محضری پس زمینه اشکال که موفق به لیست قبلی اتهامات قبل از استخدام شهرستان ها او Garnett شهادت در شورای شنوایی در ماه مارس گذشته.

DOI گفت که از روز شنبه از آن کاهش داشته است و این پرونده به حدود 4,895 کارکنان و اضافه کرد که گارنت به رسمیت می شناسد “این مسئله جدی او به ارث برده” زمانی که به جای کمیسر سابق علامت پیترز در نوامبر 2018 و گرفته “مراحل” به آدرس آن را با اضافی نیروی انسانی.

این سازمان گفت: هدف آن است که به کامل در زمینه تحقیقات در ظرف شش ماه

“در نهایت استخدام سازمان نه DOI تصمیم در مورد اینکه آیا به صبر برای نتیجه یک بررسی پس زمینه قبل از اجازه دادن یک کارمند برای شروع به کار” DOI گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de