دلفین ها در حال رشد پیش نویس NFL له جاستین هربرت میان توا Tagovailoa نگرانی

دلفین ها به زودی در این ساعت در سال 2020 پیش نویس NFL و به نظر می رسد آنها در حال گرفتن یک نگاه دوم در دسترس quarterbacks به نام نمی توا Tagovailoa.

با پنجمین کلی انتخاب — چهار پشت کارفرمایی-نیازمند Bengals — به نظر می رسد که دلفین ها را توسعه داده اند “به طور فزاینده نظر مثبت” از اورگان جاستین هربرت با توجه به میامی هرالد پس از ماهها حدس و گمان لینک میامی به آلاباما Tagovailoa که پایدار پایان فصل هیپ صدمه در ماه نوامبر گذشته.

Justin Herbert and Tua Tagovailoa
جاستین هربرت و توا Tagovailoaگتی ایماژ

ظاهری تغییر از قلب ناشی از دلفین ها’ نگرانی “در مورد Tagovailoa بازگشت به سلامت کامل” یک منبع گفت: مقاله, در علاوه بر این به “دوام او در بلند مدت فراتر از زمان آسیب است.”

دلفین ها صاحب استفان راس صحبت در مورد Tagovailoa قبل از سوپر باول در ماه گذشته, گفتن, ESPN “او یک بازیکن بزرگ است. من فقط نگران سلامت خود را.

“مربیان و [GM] را تصمیم گیری در پیش نویس انتخاب کند. ما باید نگاهی به آنچه که سلامت خود را و هر چیز دیگری را و ببینید آنچه جایگزین هستند.”

با جو نقب زدن از LSU رود به زمین در سینسیناتی به نظر می رسد دلفین ها در حال بررسی همه گزینه های روی میز, یعنی 6 پا-6, 237 پوند چشم انداز به نام هربرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de