قربانیان خشونت های خانگی در مواجهه با خطرات بالاتر در میان coronavirus قرنطینه

قربانیان خشونت های خانگی به دام افتاده در خانه با معتادان خود را در میان coronavirus بحران هستند بیشتر در خطر تر از همیشه — در همان زمان دادگاه را بسیار کاهش تعداد سفارشات حفاظت آنها در حال پردازش است.

دادگاه خانواده رفت و کاملا مجازی در روز پنج شنبه و نیروی انسانی شده است محدودتر هم به یک اسکلت خدمه تنها با سه قاضی رسیدگی به تمام پنج بخش نیویورک از طریق اسکایپ جلسات از معمول چهار تا پنج به علاوه قضات دادستانی در هر قصبه دادگاه است.

این می آید در یک خطرناک برای ضرب و شتم قربانیان مجبور به محله های نزدیک خود را با سوء استفاده همکاران.

“ما یک زن است که تماس با ما چند بار در هفته از حمام او نجوا به تلفن دعا که آزار دهنده نیست گوش او گفت:” بنیامین سگال سخنگوی ملاقات شورای یهودی فقر که در عمل خشونت تدریس خصوصی در خانه.

قضات در انجام وظیفه میلدرد Negron, ملکه, خانواده, دادگاه منهتن دیوان عالی کشور قاضی Deborah Kaplan و بروکلین قاضی دادگاه خانواده Alicia Elloras-متحد در حال دست زدن به تنها چند را انتخاب کنید از جدی ترین موارد است.

“دادگاه منابع کشیده فوق العاده نازک به دلایل متعدد از جمله این که برخی از قضات در قرنطینه و برخی از قضات را توسعه داده اند COVID-19 و در حال مبارزه با این بیماری گفت:” Dorchen Leidholdt, مدیر مرکز کتک زنان به خدمات حقوقی در سازمان های غیر انتفاعی پناهگاه برای خانواده ها.

“ما بسیار نگران هستیم چون ما می دانیم که وجود خواهد داشت یک چشم انداز مثبت در خشونت خانگی مواقع به عنوان قربانیان در قرنطینه با معتادان و ترس به ترک خانه های خود را,” او گفت:.

تحت حقوقی تریاژ استاندارد برای تامین آنچه که اغلب فوری ترین و حیاتی در مهلت برای قربانیان — دستور حفاظت — مطرح شده به مسائل مربوط به “زندگی یا مرگ” با توجه به Leidholdt.

“ما نگران این استاندارد در زمانی که قربانیان در معرض خطر بیشتر از همیشه قبل از” Leidholdt گفت. “ما واقعا نگران آن است که قربانیان ممکن است شناسایی وضعیت خود را به عنوان یک اورژانس که در واقع آن است.”

در حال حاضر تعدادی از درخواست های تایید شده توسط دادگاه خانواده برای جلسات دیده اند متناوب کاهش — 12 روز پنج شنبه در مقایسه با حدود 85 در یک روز معمولی به گفته یک سخنگوی دادگاه. که 86 درصد کاهش می دهد.

“ما سوال که آیا این سیستم مجهز به این پیچیده, پیچیده سطح بالا تعیین,” Leidholdt گفت.

دادخواست مشخص نیست به شرایط اضطراری در حال اخراج و یا موکول به بعد از تاریخ Leidholdt گفت:, و اضافه کرد که معلوم نیست چه کسی تصمیم گیری و چگونه.

“در این رژیم کسی در دادگاه سیستم روی صفحه نمایش خواهد شد به صورت الکترونیکی ثبت دادخواست و زندگی یا مرگ تعیین بر اساس ناکافی اطلاعات” Leidholdt گفت. “اورژانس استاندارد هیچ پایه و اساسی در قانون است.”

او خواستار سیستم دادگاه به کمک طلب کردن از شرکت های حقوقی خصوصی و غیر انتفاعی برای کمک به حفاظت از صفحه نمایش-سفارش متقاضیان است.

برای بسیاری از قربانیان ماندن در منزل ممکن است خطرناک تر از coronavirus خود را — و کارشناسان پیش بینی استرس اضافه شده احتمالا منجر به انفجاری و مرگبار قسمت از خشونت است.

“ما در حال شنیدن از قربانیان خشونت های خانگی احساس حتی بیشتر جدا از دوستان خود و خانواده و پشتیبانی شبکه. عاملان سوء استفاده از این [به خانه] هدایت به عنوان یک فرصت بیشتر برای اعمال کنترل بر خود قربانیان نگهداری و روابط” گفت: Nathaniel زمینه, رئيس جمهور و مدیر عامل شهری منابع موسسه برای قربانیان خشونت های خانگی.

قربانی خط اپراتورهای نگران هستند که برخی از قربانیان که در زیر انگشت شست از معتادان خود را در قرنطینه قرار داده خواهد شد خود را در معرض خطر توسط به دنبال کمک و یا ترس ماندن در سکوت.

“ما ممکن است انتظار می رود حجم تماس را کاهش می دهد که این فرصت را به یک تماس خصوصی برای کمک به را به شدت محدود و ثابت نزدیکی و ترس از ترک خانه با توجه به خطر COVID-19” زمینه گفت.

غیر انتفاعی امن افق که در عمل این شهر 800-621-خط امید گفت: آن را دیدم 7.5 درصد افزایش در تماس از مارس 1-17 نسبت به زمان مشابه در سال گذشته. تماس پس از 13 مارس دولت ممنوع اجتماعات بزرگ در تاریخ همتراز با معمولی روزانه تماس با حجم حدود 200 در هر روز یک سخنگوی گفت.

ملی خشونت خانگی خط 800-799-7233گفت: افزایش تعداد قربانیان که رسیدن از طریق متن و یا تلفن ذکر coronavirus — 951 بین 10 مارس و آوریل 24. تماس با حجم ثابت باقی مانده است.

بیکاری Leidholdt هشدار می دهد که از جمله مهم ترین عوامل خطر برای خشونت خانگی. یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>