انتظار نداریم که کارلوس Beltran در بیس بال در هر زمان به زودی: Ron عزیزم

اصلا انتظار شنیدن از کارلوس Beltran در هر زمان دیر یا زود. حداقل این است که آنچه ران عزیزم فکر می کند.

صحبت کردن در WFAN را “گوزن & مگی” نشان می دهد در روز چهارشنبه متس’ گوینده و یک بار همه ستاره گفت: Beltran که دخیل در آستروس ثبت نام-سرقت رسوایی احتمال ماندن از چشم های عمومی پس از از دست دادن شغل خود را به عنوان مدیر متس قبل از اولین بهار آموزش تا به حال حتی آغاز شده است.

پرسیده شده توسط میزبان مارک Malusis اگر ورزش جهان خواهد بود “شنیدن از Beltran در برخی از نقطه در زمان” عزیزم گفت. “اول من پاسخ سریع خواهد بود و من فکر می کنم آن را در هر دو طرف. من فکر می کنم که به دلیل فقدان هر نوع ارتباط که آیا آن را از طریق رسانه ها و یا بیانیه یا هر چیز دیگری. کارلوس یکی از بازیکنان بزرگ همیشه به بازی بازی رفته از طریق آنچه که همه ما را از طریق رفتن و که فوق العاده شرم آور تجربه است که او را در یک محل است که تعداد بسیار کمی از بازیکنان بوده است.”

Beltran بیس بال, آینده, در, عزیز, ذهن است که بسیار در شک و تردید.

“من فکر می کنم بیس بال خواهد بود بسیار مردد برای استخدام کارلوس” 59 ساله در هاوایی گفت. “من فکر می کنم کارلوس خواهد بود بسیار مردد برای بازگشت به بازی است.”

او نمی بینم همان سرنوشت برای مربیان دخیل در Astros,’ طرح ،

“من فکر می کنم [Red Sox مدیر الکس] کورا میخوام یک زمان بسیار دشوار است بیش از حد. من فکر می کنم A. J. Hinch راه او بیرون آمد این است رفتن به دریافت یک شات. اینها فقط نظرات بدون علم هیچ حقایق است. اما این که چگونه آن را احساس می کند.”

چون Beltran است به احتمال زیاد به شکننده رابطه با MLB رفتن به جلو عزیزم فکر می کند متس’ یک بار MVP نامزد و postseason بز خواهد ماند مادر برای آینده قابل پیش بینی.

“من فکر شاید روزی پایین جاده” عزیزم گفت: “ممکن است یک کتاب یا چیزی — که کارلوس تلاش می کند به صحبت در مورد تجربه سعی کنید به کار آن را مانند شما می خواهم این کار را از طریق اگر شما در حال دیدن یک روانشناس یا چیزی — شاید که اتفاق می افتد برای کارلوس. اما من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به شنیدن یک سفر تور کارلوس صحبت کردن.

“من احساس می کنم برای آن … او خجالت آنچه اتفاق افتاده این ورزش است خجالت آنچه اتفاق افتاده است و این امر به نوع مانند فیلیپ نولان یک مرد بدون کشور برای مدت زمان طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>