ژوپیتر فلوریدا. — وجود خواهد داشت بار زمانی که او خواهد بود فشردن خفاش در دست خود را, بار که این مجله او را نگه می دارد به او کمک خواهد کرد در برابر کوزه که باید مورد مطالعه او زمانی که پیت آلونسو را بدانید که اپل از اپل چشم و خواسته های روزانه برای حمل امید و آرزو از پایه فن بر روی شانه های خود احساس می کنم بیشتر از یک نفرین از یک برکت و رحمت است.

یک سال پیش در بهار آموزش خود را شروع کرد, شیرین, بی گناه, بالا رفتن از جایی به ستارگی این متس’ نسخه از هارون قاضی یک phenom آنها تماس خرس قطبی که صحبت در مورد احساس خطرناک با یک خفاش در دست خود را که راه می رفت راه رفتن به Home Run Derby تاج و NL Rookie سال و یک تازه کار-رکورد 53 homers.

و در حال حاضر ؟ هر کس می خواهد به دانستن:

چه می پیت آلونسو برای انجام یک encore?

یعقوب deGrom برنده دوم Cy جوان برای یک encore اما او یکی از استثنا برای این قانون است که اغلب به ما یادآوری می کند که شما می توانید یک پسر از تابستان یک سال و یک پسر پاییز آینده. شاید شما به یاد داشته باشید یک یانکی به نام کوین Maas. قابل فهم اگر شما نمی.

در حال حاضر هیچ کس در اینجا می توانید تصویر آلونسو به عنوان یک ضربه تعجب و یا دانشجوی سال دوم ادم که بدشانسی میاورد قربانی. او بیش از حد استعداد و قدرت بیش از حد, بیش از حد درایو و تعهد به درک چنین فکر می کردم.

او به آمار سهم عادلانه خود را از Ruthian انفجار. اما نباید انتظار 50-چیزی بیشتر از آنها.

برای پیت خاطر نیویورک باید پایین تر از نوار برای او.

حق پیت ؟

“نه!” آلونسو گفت: پست. “من خودم انتظار برای انجام کارهای بزرگ من خودم به یک استاندارد بالا و … من نمی خواهم کم استانداردهای من مانند استانداردهای بالا.”

این بازی را می فروتن شما در یک ضربان قلب به خصوص اگر توپ بیسبال نیست به عنوان juiced به عنوان آنها در سال 2019.

یک leadoff تنها در دوم خود را در بت شنبه در برابر کاردینالز southpaw Kwang Hyun Kim به او 5-برای-26 بهار بدون یک خانه اجرا و فقط یک RBI. آن نگران نباشید کردن آن نگران نباشید آلونسو, حتی اگر او ضرب دیده خود را راه شمالی از یک سال پیش با یک .352/.387/.620 اسلش خط: چهار ساعت 11 RBIs پنج دو برابر و سه گانه و چهار BB, 12 K در سراسر 22 بازی.

“من می خواهم به قادر به انجام چه بازی می دهد من” آلونسو گفت. “وجود بیش از یک راه برای برنده شدن در یک بازی بیس بال است که کل بودن و پویا است. ضربه homers آنها سرگرم کننده آنها بسیار جذاب آنها بیمار هستید اما اگر من آمار 40, 50, 60, 80, برای من مهم نیست من فقط می خواهید را به نفع خود.”

است 53 تعداد واقعی دوباره برای پیت آلونسو?

“چرا که نه ؟ او گفت:. “چرا نه؟”

شما میتوانید در چرا که نه ؟

“منظورم این است که پتانسیل وجود دارد. اگر من می تواند آن را انجام دهد یک بار من قطعا می تواند آن را انجام دهد دوباره” آلونسو گفت. “اما در سمت تلنگر است که سکه من باید آنچه را که بازی به من می دهد. … این همه فقط بستگی به طرح خود را از حمله. اگر آن را در کارت های, پس چرا که نه؟”

Pete Alonso
پیت آلونسوAnthony J. باعث تخریب جهانی

هیچ یک از هم تیمی های خود خواهد بود کوبیدن در سطل زباله گفتن او در زمین چه در حال آمدن است. البته هیچ یک از آنها را در فصل گذشته یا نه.

“من می خواهم به بیشتر از یک پلیر کامل,” آلونسو گفت. “من می خواهم به نگه داشتن مداوم به خودم و بدون که ثابت انگیزه بدون که ثابت هل دادن شما نمی دانید که چه ارتفاع شما می تواند رسیدن به. من خودم را خوش شانس و من می خواهم به خودم فشار برای انجام کارهای بزرگ است.”

هیچ کس نمی تواند خود را دیده 2019 آینده. هیچ کس به جز شاید آلونسو.

“هنگامی که من یک بچه کوچک در حیاط خلوت من, رویای تبدیل شدن به یک بزرگ-لیگ ballplayer که رویایی است که آن مرد که چنگال و چیزهایی مانند این که” آلونسو گفت. “من خواب بوده ام در مورد فرصت ها درست مثل این هر روز. من فقط نمی خواهم از خواب آن را من پیش بینی آن است. من نمی خواهم بگویم من و گفت: من می خواستم به آمار 53 homers اما من تصور مایل به بود. من قرار دادن تمام تخم مرغ ها در یک سبد است و به همه بچه ها در خارج وجود دارد و پدر و مادر خود می گویند شما نمی توانید قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد است که درست نیست.”

برای بسیاری از کسانی که تخم مرغ تا پایان درهم.

“بله درست است” آلونسو گفت: “اما پس از آن نیز شما می توانید پیدا کردن یک تخم مرغ. مرغ را وضع جدید تخم مرغ است.”

دومینیک اسمیت خواستار آلونسو به نگه داشتن خود را در سمت آفتابی.

“این سال را به نام او است رفتن به دور در سراسر هر صف کارت” اسمیت گفت: پست. “جاوا باشد زیرا تیم نیست میخوام اجازه دهید او را ضرب و شتم ’em. بنابراین اگر او می تواند بیمار از آن لذت ببرید و فقط سعی نکنید به انجام بیش از حد آن او نیست و او خوب خواهید بود. … اگر او اگر او می رود و 40 بازدید که هنوز یک سال بزرگ. بنابراین من فقط می خواهم او را به گرفتار در تلاش برای ضربه زدن 50 بار دیگر به دلیل آن را بسیار دشوار به انجام. اما من شگفت زده نمی شود اگر او می رود و بازدید بیش از 50 در همان زمان که فقط نوع استعداد او است.”

همه آنها اعتماد آلونسو ساخته شده است از چیزهای راست و نه به دست و پنجه نرم تحت وزن از انتظارات بزرگ.

“من فکر می کنم اون کسی که به در تکیه با جیک که انجام داده است که قبل از, چه کسی برنده [2014 NL] Rookie سال و تا به حال برای مقابله با انتظارات او برنده Cy جوان و چه می کند ؟ او آمد و برنده یکی دیگر” براندون Nimmo گفت. “بدیهی است که کمی متفاوت از تبادل به ضربه اما بدیهی است که میخوام یک طرز فکر مشابه که جیک تا به حال را به هر شروع و من فکر می کنم این چیزی است که او می تواند پاس به پیت به عنوان به خوبی.”

آن را در آورد. همه را در.

“داشتن فشار امتیاز” آلونسو گفت: “از آنجا که برای من در این فرصت داده می شود که شانس را به چیزی بزرگ من احساس می کنم برای من آن را از کجا پیدا کنم من رنگ واقعی چون من می خواهم به نگه داشتن خودم پاسخگو, من می خواهم به نگه داشتن خودم به بیشترین و بالاترین انتظارات و من می خواهم به پیروزی در مسابقات قهرمانی, من می خواهم به بخشی از یک تیم قهرمانی.”

یکی دیگر از صفحه اصلی اجرا پاسخ از پیت آلونسو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im