روز قیامت-وسواس مادر دو فرزند که گم شده است برای ماه بازداشت شده بود روز شنبه در هاوایی است.

لری Vallow, 46, دستگیر شد در $5 میلیون حکم از Madison County, Idaho, پس از او از دست رفته Jan. 30-دستور دادگاه مهلت برای آوردن بچه ها به مقامات کائوآئی اداره پلیس در بیانیه ای گفت.

کودکان 17 ساله Tylee رایان و 7 ساله جاشوا “J. J.” Vallow شده اند گم شده از ماه سپتامبر با توجه به رکسبرگ اداره پلیس در آیداهو.

مقامات شده اند جستجو برای آنها را از ماه نوامبر هنگامی که یکی از بستگان به نام برای رفاه بررسی جاشوا که نیازهای ویژه در خانه و خانواده خود را در رکسبرگ.

اعضای خانواده ابراز نگرانی کرده اند که در روز قیامت گروهی که بچه ها مادر وابسته است ممکن است نقش مهمی در ناپدید شدن خود را.

Tylee Ryan and Joshua "J.J." Vallow
جاشوا “J. J.” Vallow و Tylee Ryan شده اند از دست رفته در ماه سپتامبر بود.مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان

Vallow و همسرش چاد Daybell از بچه های قدیمی باید گفته حاضر به همکاری با مقامات و دنبال شد به هاوایی رفت و آمد مکرر در ماه گذشته.

پلیس گفت: هیچ نشانه ای که کودکان در جزیره کائوآئی.

Vallow بنا به گزارش این گروه پیوستند آماده سازی مردم پس بحباله نکاح در اوردن, Daybell یک قدیسان نویسنده است که به قلم چندین کتاب در مورد پایان جهان در حدود همان زمان بچه ها از بین رفت.

مقامات گفته اند ناپدید شدن خود را ممکن است به مرگ Daybell اولین همسر 49 ساله Tammy Daybell. او مرده پیدا شد در خانه اش در ماه اکتبر سال قبل از چاد ازدواج Vallow.

Vallow بود به اتهام دو فقره جنایت از بی وفایی و nonsupport از فرزندان. او نیز به اتهام مقاومت در برابر و یا مانع افسران پلیس, جنایی, درخواست برای ارتکاب جرم و جنایت و تحقیر از دادگاه, در میان دیگران.

او این فرصت را به چشم پوشیدن یا مبارزه با استرداد به آیداهو در عین حال-به-می شود-تعیین تاریخ دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im