سافت-حمایت تحویل مواد غذایی راه اندازی DoorDash در گفت محرمانه زمینه را برای ارائه عمومی اولیه با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

DoorDash رقابت با Uber را بارگذاری می خورد, GrubHub و Postmates است و به ارزش نزدیک به 13 میلیارد دلار بر اساس آخرین بودجه دور در سال 2019 و همچنین با توجه به راه اندازی بستر های نرم افزاری داده PitchBook.

از دست دادن گیری DoorDash مشخص نیست که دقیقا این برنامه برای رفتن اما اولین آن را تست اشتها از سرمایه گذاران که بی رحم در ماه های اخیر نسبت به آغاز بکار خصوصی راه اندازی است که باید متصلب تلفات گسترده.

پیشتر در ماه فوریه تشک خرده فروش کاسپر خواب فروش سهام در آن IPO در پایان پایین از هدفمند محدوده آن را در حال حاضر کاهش, کاهش ارزیابی آن توسط بیش از نیمی در کمتر از یک سال.

در سال گذشته اداره های راه اندازی WeWork مجبور شد به قراضه خود را بالا مشخصات اولین پس از سرمایه گذاران نگرانی بیش از آن بالونی ضرر و زیان و تحت رهبری بنیانگذار آدم نویمان.

علاوه بر این ذرات از شیوع کروناویروس در حال حاضر وزن در زمان listings این سال و شک و تردید که آیا در این سال بسیاری از مشخصات بالا اولین – که از Airbnb – از طریق خواهد شد این سال است.

در حالی که اینترنت مواد غذایی-تحویل کسب و کار شاهد رشد سریع در طول دهه گذشته هیچ یک از مواد غذایی-tech “تک شاخ” را تبدیل سودآور در آنچه که تا حد زیادی کم حاشیه و کسب و کار.

“مسئله بزرگتر این است که DoorDash و دیگر خدمات تحویل مواد غذایی شده است تلاش برای ایجاد پول” گفت: Jay Ritter یک IPO متخصص و استاد در دانشگاه فلوریدا است.

DoorDash شمارش SoftBank چشم انداز صندوق DST جهانی Temasek سرمایه و سرمایه سکویا در میان آن بالا سرمایه گذاران.

در سال 2019 شرکت مطرح 600 میلیون دلار از آن موجود و سرمایه گذاران جدید Darsana سرمایه همکاران و شن و ماسه سرمایه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im