Doug Collins انکار می کند منافع ملی هوش پست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نام او را به عنوان گزینه

یک روز پس از بهره برداری سفیر آلمان ریچارد Grenell به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی رئیس جمهور تهمت و گفت: او با توجه به نامگذاری Rep. داگ کالینز به عنوان نامزد — اما گرجستان جمهوری خواه می گوید او علاقه مند نیست.

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: سرنشین یک نیروی هوایی در روز پنج شنبه که کالینز است که در حال اجرا برای پر کردن DNI پست است که پر از دن کت استعفا داد و در ماه اوت تپه گزارش شده است.

یوسف مگوایر خدمت در یک اقدام ظرفیت تا زمانی که او جایگزین شد Grenell به نظارت ملت را سرویس های اطلاعاتی.

اما کالینز سرسخت تهمت متحد که در دفاع از رئيس جمهور در استیضاح محاکمه انداخت آب سرد جمعه در حدس و گمان است که او ممکن است تبدیل به DNI با توجه به فاکس کسب و کار شبکه است.

“این یک کار که مورد علاقه من نیست که من را بپذیرید. من در حال اجرا یک سنا نژاد در گرجستان,” او گفت: این شبکه است. “آن فروتنی است. این شگفت انگیز است که رئیس جمهور فکر می کنم که خیلی از شما به ذکر نام من در میان دیگران به این موقعیت است.”

کالینز خشمگین کرده است برخی در حزب جمهوری خواه به دنبال یک مجلس سنا صندلی در گرجستان است که رهبران ایران می خواهند برای رفتن به دیابت کلی Loeffler.

در روز پنج شنبه Grenell گفت که رئیس جمهور نمی خواهد به او معرفی کنند به طور دائم برای موقعیت.

“رئیس جمهور اعلام خواهد کرد نامزد (نه من) گاهی اوقات به زودی او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

یک مقام ارشد دولت رسمی به رویترز گفت به شرط ناشناس ماندن گفت که Grenell باقی خواهد ماند سفیر آلمان در حالی که خدمت به عنوان دومین سرپرست 17-آژانس هوش جامعه از اواسط 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به نام Grenell برای این اقدام موقعیت rankled دموکرات به قانونگذاران گفت که او فاقد واجد fides و شنود گذاشته شد تنها به دلیل وفاداری خود را به فرمانده.

“متاسفانه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر قرار دادن منافع سیاسی خود جلوتر از امریکا منافع امنیت ملی با انتصاب یک سرپرست و مدیر اطلاعات ملی که تنها صلاحیت مطلق خود را به وفاداری به رئیس جمهور” مجلس نانسی پلوسی در بیانیه ای گفت.

او افزود که تهمت منصوب Grenell در یک اقدام ظرفیت زیرا او می داند Grenell “را نمی توان تایید کرد و حتی در یک جمهوری خواه کنترل مجلس سنا” به وقت پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>