دموکرات ایالت داگ جونز که چهره انتخاب مجدد در ماه نوامبر در اعماق قرمز, آلاباما گفت: او را رای به محکوم کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا استیضاح محاکمه.

“شواهد به وضوح ثابت می کند که رئیس جمهور با استفاده از وزن خود و وزن دولت ایالات متحده به دنبال به اجبار یک دولت خارجی را به دخالت در انتخابات ما خود را برای شخصی سیاسی” جونز گفت: در یک سخنرانی در آمریکا هستند. “اقدامات خود را بیش از به سادگی نامناسب آنها سوء استفاده از قدرت است.”

او سخنان خود ساعت قبل از ایران-اکثریت سنا می رود به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح – سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره – حدود 4 بعد از ظهر

جونز گفت: هیچ یک قطعه از شواهد متقاعد شده است که او به رای محکومیت — که رئيس جمهور گفت: طبق ماده 2 از قانون اساسی که او می تواند هر چیزی که او می خواست.

“به نظر می رسد که برای گرفتن رئیس جمهور اعتقاد در مورد ریاست جمهوری که او لجام گسیخته قدرت بدون کنترل توسط کنگره یا قوه قضائیه و یا هر کس دیگری” او گفت:. “که به نظر خطرناک است آن را به عنوان توضیح می دهد که رئیس جمهور نسبت به اقدامات اوکراین و کنگره است.”

جونز به عنوان یک امکان چرخش رای چرا که او را در حال اجرا برای انتخاب مجدد در یک وضعیت برنده برنده با 62 درصد آرا در سال 2016.

او را شکست داد و قاضی سابق Roy Moore که با آن مواجه اتهامات سوء استفاده جنسی در یک انتخابات خاص در سال 2017 برای پر کردن صندلی های خالی توسط جف جلسات که در سمت چپ برای تبدیل شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im